Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Liptovsky Mikulas me Pishinë në Ambjent të Hapur

Liptovsky Mikulas
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me pishinë jashtë Liptovsky Mikulas për vitin 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe pishinën jashtë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësime të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Demanova Rezort
Resort
Sllovakia, Liptovsky Mikulas
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Penzion Maria
Penzion Maria
Penzion Maria
9.2 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Sllovakia, Liptovsky Mikulas
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
AquaRelax Liptov Tatralandia
Apartament
Sllovakia, Liptovsky Mikulas
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Pishinë
Chatka Tatralandia 114
Parku i Pushimeve/Kampi
Sllovakia, Liptovsky Mikulas
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Cibak House
Cibak House
Cibak House
Shtëpi e mysafirëve
Sllovakia, Liptovsky Mikulas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Dush
 • Pishinë
 • Ecje
 • Pishinë jashtë
Apartmany Nonstop
Apartmany Nonstop
Apartmany Nonstop
Shtëpi e mysafirëve
Sllovakia, Liptovsky Mikulas
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.