Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në La Passe me Pishinë në Ambjent të Hapur

La Passe
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 15 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me pishinë jashtë La Passe për vitin 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe pishinën jashtë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësime të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Le Domaine de L'Orangeraie
Le Domaine de L'Orangeraie
Le Domaine de L'Orangeraie
8.3 E mirë
Resort
Seychelles, La Passe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Chateau St Cloud
Hotel Chateau St Cloud
Hotel Chateau St Cloud
8.3 E mirë
Hotel
Seychelles, La Passe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Patatran Village Hotel
Patatran Village Hotel
Patatran Village Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Seychelles, La Passe
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
La Digue Holiday Villa
La Digue Holiday Villa
La Digue Holiday Villa
Vila
Seychelles, La Passe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Le Nautique Waterfront Hotel La Digue
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Seychelles, La Passe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
JMS Ventures
JMS Ventures
JMS Ventures
Vila
Seychelles, La Passe
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Le Repaire - Boutique Hotel & Restaurant
Le Repaire - Boutique Hotel & Restaurant
Le Repaire - Boutique Hotel & Restaurant
8.9 E mirë
Hotel
Seychelles, La Passe
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Cabanes Des Anges
Cabanes Des Anges
Cabanes Des Anges
Shtëpi e mysafirëve
Seychelles, La Passe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
Oceane Self Catering
Oceane Self Catering
Oceane Self Catering
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Seychelles, La Passe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Calou Guest House
Calou Guest House
Calou Guest House
Shtëpi e mysafirëve
Seychelles, La Passe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Diguoise Guest House
Diguoise Guest House
Diguoise Guest House
Hotel
Seychelles, La Passe
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Casa De Leela Self Catering Guest House
Casa De Leela Self Catering Guest House
Casa De Leela Self Catering Guest House
Shtëpi e mysafirëve
Seychelles, La Passe
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Chalets de Palma
Hotel
Seychelles, La Passe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Pishinë
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Mergim nën ujë
 • Pishinë jashtë
 • Kanoe
Villa Charme de L'ile
9.6 E shkëlqyer
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Seychelles, La Passe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Jacuzzi
 • Zonë e caktuar për duhan
Villa Pasyon
Villa Pasyon
Villa Pasyon
Vila
Seychelles, La Passe
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.