Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në La Digue, Seychelles

La Digue
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Maison Charme De L'ile
Maison Charme De L'ile
Maison Charme De L'ile
Apartament
Seychelles, La Digue
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Shërbimi i larjes
Zanboza Guesthouse
Zanboza Guesthouse
Zanboza Guesthouse
Mengjezore dhe Mbrëmje
Seychelles, La Digue
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
Villa Source D'argent
Shtëpi e mysafirëve
Seychelles, La Digue
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Tavolinë udhëtimi
 • Mergim nën ujë
Oceane L'union Villa
Oceane L'union Villa
Oceane L'union Villa
Vila
Seychelles, La Digue
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
La Bel Zilwaz Self Catering
La Bel Zilwaz Self Catering
La Bel Zilwaz Self Catering
Shtëpi e mysafirëve
Seychelles, La Digue
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Asistent
 • Peshkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.