Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Seychelles

Victoria
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 428 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Constance Ephelia
Constance Ephelia
Constance Ephelia
9.0 E shkëlqyer
Resort
Seychelles, Port Glaud
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Coral Strand Smart Choice
Coral Strand Smart Choice
Coral Strand Smart Choice
7.4 Mesatare
Hotel
Seychelles, Beau Vallon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa
Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa
Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa
8.7 E mirë
Resort
Seychelles, Ishulli i siluetit
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Berjaya Beau Vallon Bay Resort & Casino
Berjaya Beau Vallon Bay Resort & Casino
Berjaya Beau Vallon Bay Resort & Casino
7.0 Mesatare
Resort
Seychelles, Beau Vallon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Kempinski Seychelles Resort
Kempinski Seychelles Resort
Kempinski Seychelles Resort
Hotel
Seychelles, Baie Lazare
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
Constance Lemuria
Constance Lemuria
Constance Lemuria
9.4 E shkëlqyer
Resort
Seychelles, Grand Anse Praslin
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Savoy Seychelles Resort & Spa
Savoy Seychelles Resort & Spa
Savoy Seychelles Resort & Spa
8.8 E mirë
Resort
Seychelles, Beau Vallon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Paradise Sun Hotel Seychelles
Paradise Sun Hotel Seychelles
Paradise Sun Hotel Seychelles
8.6 E mirë
Hotel
Seychelles, Baie Sainte Anne
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa
Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa
Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa
8.9 E mirë
Resort
Seychelles, Glacis
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Fisherman's Cove Resort
Fisherman's Cove Resort
Fisherman's Cove Resort
8.1 E mirë
Resort
Seychelles, Zemra e zezë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Le Duc de Praslin
Hotel Le Duc de Praslin
Hotel Le Duc de Praslin
8.9 E mirë
Resort
Seychelles, Baie Sainte Anne
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Raffles Seychelles
Raffles Seychelles
Raffles Seychelles
8.9 E mirë
Hotel
Seychelles, Baie Sainte Anne
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Coco de Mer Hotel and Black Parrot Suites
Coco de Mer Hotel and Black Parrot Suites
Coco de Mer Hotel and Black Parrot Suites
8.9 E mirë
Hotel
Seychelles, Grand Anse Praslin
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Four Seasons Resort Seychelles
Four Seasons Resort Seychelles
Four Seasons Resort Seychelles
9.2 E shkëlqyer
Resort
Seychelles, Baie Lazare
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Bliss Boutique Hotel Seychelles
Bliss Boutique Hotel Seychelles
Bliss Boutique Hotel Seychelles
8.2 E mirë
Hotel
Seychelles, Glacis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
Hotel L'Archipel
Hotel L'Archipel
Hotel L'Archipel
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Seychelles, Baie Sainte Anne
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hotel Club Cote D'or
Hotel Club Cote D'or
Hotel Club Cote D'or
8.2 E mirë
Hotel
Seychelles, Baie Sainte Anne
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Story Seychelles
Story Seychelles
Story Seychelles
8.7 E mirë
Resort
Seychelles, Beau Vallon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Chateau de Feuilles
Chateau de Feuilles
Chateau de Feuilles
Hotel
Seychelles, Baie Sainte Anne
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Villas de Jardin
Villas de Jardin
Villas de Jardin
Vila
Seychelles, Port Glaud
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.