Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Senegali

Dakar
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 202 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Radisson Blu Hotel Dakar Sea Plaza
Radisson Blu Hotel Dakar Sea Plaza
Radisson Blu Hotel Dakar Sea Plaza
7.8 Mesatare
Hotel
Senegali, Dakar
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Lamantin Beach Resort And Spa Managed By Accor
Lamantin Beach Resort And Spa Managed By Accor
Lamantin Beach Resort And Spa Managed By Accor
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Senegali, Saly Portudal
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hotel Neptune M'bour
Hotel Neptune M'bour
Hotel Neptune M'bour
7.9 Mesatare
Hotel
Senegali, M'bour
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë golfi
Pullman Dakar Teranga
Pullman Dakar Teranga
Pullman Dakar Teranga
8.4 E mirë
Hotel
Senegali, Dakar
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
The Rhino Resort Hotel & Spa
The Rhino Resort Hotel & Spa
The Rhino Resort Hotel & Spa
6.4 Më poshtë mesatare
Resort
Senegali, Saly Portudal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Royam
Hotel Royam
Hotel Royam
Hotel
Senegali, M'bour
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Terrou-Bi Beach & Casino Resort
Terrou-Bi Beach & Casino Resort
Terrou-Bi Beach & Casino Resort
8.1 E mirë
Resort
Senegali, Dakar
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Solariumi
 • Klube natë
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Novotel Dakar
Novotel Dakar
Novotel Dakar
7.0 Mesatare
Hotel
Senegali, Dakar
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Ibis Dakar
Ibis Dakar
Ibis Dakar
6.6 Më poshtë mesatare
Hotel
Senegali, Dakar
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Royal Saly
Royal Saly
Royal Saly
8.2 E mirë
Resort
Senegali, Saly Portudal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
King Fahd Palace
King Fahd Palace
King Fahd Palace
7.6 Mesatare
Hotel
Senegali, Dakar
Largësia nga qendra e qytetit:
10.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Onomo Dakar
Onomo Dakar
Onomo Dakar
6.0 Më poshtë mesatare
Hotel
Senegali, Dakar
Largësia nga qendra e qytetit:
8.3 km
 • Bar / Lounge
 • Aerobiku në vend
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
La Villa 126
La Villa 126
La Villa 126
Shtëpi e mysafirëve
Senegali, Dakar
Largësia nga qendra e qytetit:
8.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Jardin Savana Dakar
Hotel Jardin Savana Dakar
Hotel Jardin Savana Dakar
6.7 Më poshtë mesatare
Hotel
Senegali, Dakar
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Casa Mara Dakar
Casa Mara Dakar
Casa Mara Dakar
8.1 E mirë
Hotel
Senegali, Dakar
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
La Residence Dakar
La Residence Dakar
La Residence Dakar
8.6 E mirë
Hotel
Senegali, Dakar
Largësia nga qendra e qytetit:
9.9 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Hotel Baraka
Hotel Baraka
Hotel Baraka
Hotel
Senegali, Dakar
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Fleur de Lys Plateau
Fleur de Lys Plateau
Fleur de Lys Plateau
6.6 Më poshtë mesatare
Hotel
Senegali, Dakar
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
Le Clos Des Papillons
Le Clos Des Papillons
Le Clos Des Papillons
8.4 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Senegali, M'bour
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
Hotel Africa Queen
Hotel Africa Queen
Hotel Africa Queen
Hotel
Senegali, La Somone
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.