Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Meka me pishinë për fëmijë

Meka
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Meka në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Makkah Clock Royal Tower A Fairmont Hotel
Makkah Clock Royal Tower A Fairmont Hotel
Makkah Clock Royal Tower A Fairmont Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Movenpick Hotel & Residence Hajar Tower Makkah
Movenpick Hotel & Residence Hajar Tower Makkah
Movenpick Hotel & Residence Hajar Tower Makkah
8.0 E mirë
Hotel
Arabia Saudite, Meka
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Makkah Towers
Makkah Towers
Makkah Towers
7.7 Mesatare
Hotel
Arabia Saudite, Meka
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Anjum Makkah Hotel
Anjum Makkah Hotel
Anjum Makkah Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Arabia Saudite, Meka
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Jabal Omar Marriott Hotel Makkah
Jabal Omar Marriott Hotel Makkah
Jabal Omar Marriott Hotel Makkah
8.3 E mirë
Hotel
Arabia Saudite, Meka
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Dar Al Tawhid Intercontinental Makkah
Dar Al Tawhid Intercontinental Makkah
Dar Al Tawhid Intercontinental Makkah
8.8 E mirë
Hotel
Arabia Saudite, Meka
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Al Jaad Mahbas Hotel
Al Jaad Mahbas Hotel
Al Jaad Mahbas Hotel
Hotel
Arabia Saudite, Meka
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Reefaf Al Sultan Hotel Makkah
Reefaf Al Sultan Hotel Makkah
Reefaf Al Sultan Hotel Makkah
Hotel
Arabia Saudite, Meka
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
 • Zbardhja
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.