Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Burajdeja, Arabia Saudite

Burajdeja
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 10 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Golden Tulip Buraidah Al Qassim
Golden Tulip Buraidah Al Qassim
Golden Tulip Buraidah Al Qassim
7.5 Mesatare
Hotel
Arabia Saudite, Burajdeja
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Boudl Buraydah
Boudl Buraydah
Boudl Buraydah
8.1 E mirë
Apartament
Arabia Saudite, Burajdeja
Largësia nga qendra e qytetit:
10.8 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Movenpick Hotel Qassim
Movenpick Hotel Qassim
Movenpick Hotel Qassim
8.9 E mirë
Hotel
Arabia Saudite, Burajdeja
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Radisson Blu Hotel Buraidah
Radisson Blu Hotel Buraidah
Radisson Blu Hotel Buraidah
8.4 E mirë
Hotel
Arabia Saudite, Burajdeja
Largësia nga qendra e qytetit:
9.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Raoum Inn Buraydah
Raoum Inn Buraydah
Raoum Inn Buraydah
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Arabia Saudite, Burajdeja
Largësia nga qendra e qytetit:
8.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Sharz Hotel
Sharz Hotel
Sharz Hotel
Hotel
Arabia Saudite, Burajdeja
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Best Western Plus Buraidah
Best Western Plus Buraidah
Best Western Plus Buraidah
Hotel
Arabia Saudite, Burajdeja
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Fushë futbolli
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
Golden Prince Hotel Al Rabwah
Hotel
Arabia Saudite, Burajdeja
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
OYO 401 Al Zaidan For Furnished Units
OYO 401 Al Zaidan For Furnished Units
OYO 401 Al Zaidan For Furnished Units
Hotel
Arabia Saudite, Burajdeja
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Tuba Resort Families only
Resort
Arabia Saudite, Burajdeja
Largësia nga qendra e qytetit:
9.2 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.