Arabia Saudite, Abha

Al Rahaa Furnished Units

Al Mahalah District Abha, Arabia Saudite Apartament i shërbimeve të furnizuesit
7 oferta nga 11153 ALL Shiko ofertën
Al Rahaa Furnished Units
Shiko ofertën —
Shërbimet dhe rehatitë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Fotokopjuesi
Shfaq të gjitha rehatitët 6
Vendndodhja
Në qendër të qytetit
12.0 km
Çfarë është në afërsi?

Çmimet e dhomave

Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet
Kontrolloni disponueshmërinë
Çmimet mund të jenë jashtë datës, zgjidhni datat për të parë çmimet aktuale
Ju mund të rezervoni një hotel vetëm në faqet partnere të TravelAsk
çmimet
Përditëso çmimet

Çfarë ka rreth

Al Mahalah District Abha, Arabia Saudite

Disa vende afër hotelit 'Al Rahaa Furnished Units' në Abha, Arabia Saudite përfshijnë:

1. Hoteli Abha Palace - Një hotel luksoz i vendosur afër.

2. Parku Kombëtar Asir - Një atraksion turistik i njohur për bukurinë natyrore dhe rrugët për të ecur.

3. Liqeni Abha - Një vend pittoresk për piknik dhe aktivitete jashtë.

4. Kopshti zoologjik i Abhës - Një kopsht i vogël që përmban një shumëllojshmëri kafshësh dhe specieve zogjsh.

5. Sheshi Al Sa'a - Një shesh publik i njohur për atmosferën e tij të gjallë dhe mundësitë e blerjeve.

6. Parku Mbret Fahd - Një park i madh me hapësira gjelbëruese dhe objekte rekreacioni.

7. Aeroporti Abha - Aeroporti më i afërt për hotelin, që ofron fluturime brenda vendit dhe ndërkombëtare.

map
Al Rahaa Furnished Units
Apartament i shërbimeve të furnizuesit

Në qendër të qytetit12.0

Rreth hotelit

Rreth

'Al Rahaa Furnished Units' është një hotel i vendosur në Abha, Arabia Saudite. Hoteli ofron një gamë të gjerë të njësive të mobiluar për të zgjedhur për mysafirët. Dhomat në 'Al Rahaa Furnished Units' janë të rehatshme dhe të pajisura mirë, me shërbime moderne si kondicioner ajri, televizorë me ekran të sheshtë, dhe banjo private. Mysafirët mund të zgjedhin nga një sërë llojesh të dhomave për të përputhur nevojat e tyre, duke përfshirë dhoma standard, suitë, dhe apartamente më të mëdha familjare. Hoteli ofron gjithashtu një gamë të ndryshme zgjedhjesh ushqimi për mysafirët për të ngrënë. Mysafirët mund të shijojnë një mëngjes bufet shumë të shijshëm çdo mëngjes, si dhe një zgjedhje të pjatave ndërkombëtare dhe vendase për drekë dhe darkë. Shërbimi në dhomë gjithashtu është i disponueshëm për mysafirët që preferojnë të hanë në rehatinë e dhomës së tyre. Në përgjithësi, 'Al Rahaa Furnished Units' ofron akomodim të rehatshëm dhe një vendndodhje të përshtatshme për vizitorët në Abha, Arabia Saudite.

Zbavitja

1. Parku Al-Andalus: Një park i bukur me hapësira gjelbër, lojrazi dhe rrugë ecjeje.

2. Muzeu Kombëtar i Abhit: Një muze që prezanton historinë dhe kulturën e rajonit të Asir.

3. Parku Al Soudah: Një park i njohur me pamje të mrekullueshme të maleve pranë.

4. Maleve Al-Qaws dhe Al-Qouz: Ideale për shëtitje dhe për të shijuar pamjet natyrore.

5. Parku Al Rabi'a: Një park miqësor për familjet me një gamë të gjerë të pajisjeve për vizitorët.

6. Qyteti i Kënaqësisë: Një park argëtues me lojëra, lojëra, dhe aktivitete për të gjithë familjen.

7. Fshati Al Habala: Një fshat tradicional që ndodhet në majë të një shkëmbi, ofron një përvojë kulturore unike.

8. Fshati i Artit Al Muftaha: Një fshat që prezanton punën e artistëve lokalë dhe ofron punëtore dhe klasa.

9. Parku Kombëtar i Asir: Një park natyror i madh me shënjestra për shëtitje, zona piknik, dhe pamje të mrekullueshme.

10. Tregu Al Rehana: Një kompleks blerje dhe argëtimi me një gamë të gjerë dyqanesh, restorante, dhe një kinema.

Pyetjet kryesore

1. Cilat janë oraret e regjistrimit dhe regjistrimit në Al Rahaa Furnished Units?
1. Cilat janë oraret e regjistrimit dhe regjistrimit në Al Rahaa Furnished Units?1

Regjistrimi fillon në ora 2:00 pasdite dhe regjistrimi përfundon deri në ora 12:00 paradite.

2. Çfarë shërbime janë të disponueshme në Al Rahaa Furnished Units?
2. Çfarë shërbime janë të disponueshme në Al Rahaa Furnished Units?1

Hoteli ofron Wi-Fi falas, kondicioner ajri, parkim privat falas dhe një dëgjues 24 orësh.

3. A ka një restorant në Al Rahaa Furnished Units?
3. A ka një restorant në Al Rahaa Furnished Units?1

Jo, pronësia nuk ka një restorant në vend. Megjithatë, ka shumë opsione ushqimore në afërsi.

4. A lejohen kafshët në Al Rahaa Furnished Units?
4. A lejohen kafshët në Al Rahaa Furnished Units?1

Kafshët nuk lejohen në pronë.

5. Cilat janë disa atraksione popullore pranë Al Rahaa Furnished Units?
5. Cilat janë disa atraksione popullore pranë Al Rahaa Furnished Units?1

Disa atraksione popullore pranë hotelit përfshijnë Parkun Tematik Abha Palace, Parkun e Malit të Gjelbër dhe Parkun Kombëtar Asir.

Të gjitha shërbimet dhe rehatitë

Përvojat në hotel
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
Përvojat në dhoma
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Shërbime shtesë
 • Fotokopjuesi
Rishikimi i hotelit Al Rahaa Furnished Units
Komente tuaja
Fushë e detyrueshme*
Faleminderit! Rishikimi juaj është dërguar me sukses dhe do të shfaqet në faqe pas verifikimit.
Nuk e gjetët përgjigjen që kërkoni? Pyesni pyetjen tuaj
Pyesni një pyetje këtu
Fushë e detyrueshme*
Faleminderit! Pyetja juaj është dërguar me sukses

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.