Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Arabia Saudite

Riad
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 1038 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Makkah Clock Royal Tower A Fairmont Hotel
Makkah Clock Royal Tower A Fairmont Hotel
Makkah Clock Royal Tower A Fairmont Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Arabia Saudite, Meka
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Swissotel Makkah
Swissotel Makkah
Swissotel Makkah
8.5 E mirë
Hotel
Arabia Saudite, Meka
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Royal Dar Al Eiman
Royal Dar Al Eiman
Royal Dar Al Eiman
8.3 E mirë
Hotel
Arabia Saudite, Meka
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Jabal Omar Hyatt Regency Makkah
Jabal Omar Hyatt Regency Makkah
Jabal Omar Hyatt Regency Makkah
8.6 E mirë
Hotel
Arabia Saudite, Meka
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
Pullman ZamZam Makkah
Pullman ZamZam Makkah
Pullman ZamZam Makkah
6.7 Më poshtë mesatare
Hotel
Arabia Saudite, Meka
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Movenpick Hotel & Residence Hajar Tower Makkah
Movenpick Hotel & Residence Hajar Tower Makkah
Movenpick Hotel & Residence Hajar Tower Makkah
8.0 E mirë
Hotel
Arabia Saudite, Meka
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Elaf Bakkah Hotel
Elaf Bakkah Hotel
Elaf Bakkah Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Arabia Saudite, Meka
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Frigorifer
Anwar Al Madinah Movenpick Hotel
Anwar Al Madinah Movenpick Hotel
Anwar Al Madinah Movenpick Hotel
7.1 Mesatare
Hotel
Arabia Saudite, Medina
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
Al Ghufran Safwah Hotel Makkah
Al Ghufran Safwah Hotel Makkah
Al Ghufran Safwah Hotel Makkah
8.8 E mirë
Hotel
Arabia Saudite, Meka
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Al Marwa Rayhaan by Rotana-Makkah
Al Marwa Rayhaan by Rotana-Makkah
Al Marwa Rayhaan by Rotana-Makkah
7.9 Mesatare
Hotel
Arabia Saudite, Meka
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Hilton Suites Makkah
Hilton Suites Makkah
Hilton Suites Makkah
8.5 E mirë
Hotel
Arabia Saudite, Meka
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
Pullman Zamzam Madina
Pullman Zamzam Madina
Pullman Zamzam Madina
8.1 E mirë
Hotel
Arabia Saudite, Medina
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Raffles Makkah Palace
Raffles Makkah Palace
Raffles Makkah Palace
8.7 E mirë
Hotel
Arabia Saudite, Meka
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Makarem Umm Al Qura Hotel
Makarem Umm Al Qura Hotel
Makarem Umm Al Qura Hotel
7.6 Mesatare
Hotel
Arabia Saudite, Meka
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Shaza Al Madina
Shaza Al Madina
Shaza Al Madina
8.0 E mirë
Hotel
Arabia Saudite, Medina
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Jeddah Hilton
Jeddah Hilton
Jeddah Hilton
8.0 E mirë
Hotel
Arabia Saudite, Jeddah
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Dar Al Hijra InterContinental
Dar Al Hijra InterContinental
Dar Al Hijra InterContinental
8.5 E mirë
Hotel
Arabia Saudite, Medina
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Elaf Ajyad Hotel
Elaf Ajyad Hotel
Elaf Ajyad Hotel
5.6
Hotel
Arabia Saudite, Meka
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Makkah Towers
Makkah Towers
Makkah Towers
7.7 Mesatare
Hotel
Arabia Saudite, Meka
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Le Meridien Makkah
Le Meridien Makkah
Le Meridien Makkah
7.9 Mesatare
Hotel
Arabia Saudite, Meka
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.