Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sao Tome dhe Principe

hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 31 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Pestana Sao Tome
Pestana Sao Tome
Pestana Sao Tome
7.6 Mesatare
Hotel
Sao Tome dhe Principe, Sao Tome
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Miramar by Pestana
Hotel Miramar by Pestana
Hotel Miramar by Pestana
7.5 Mesatare
Hotel
Sao Tome dhe Principe, Sao Tome
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Sweet Guest House
Sweet Guest House
Sweet Guest House
8.6 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Sao Tome dhe Principe, Sao Tome
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
Club Santana Beach & Resort
Club Santana Beach & Resort
Club Santana Beach & Resort
8.6 E mirë
Resort
Sao Tome dhe Principe, Sao Tome
Largësia nga qendra e qytetit:
10.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
Omali Sao Tome
Omali Sao Tome
Omali Sao Tome
8.3 E mirë
Hotel
Sao Tome dhe Principe, Sao Tome
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Sao Pedro Guesthouse
8.2 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Sao Tome dhe Principe, Sao Tome
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
 • Peshkimi
Bom Bom Principe
Bom Bom Principe
Bom Bom Principe
Hotel
Sao Tome dhe Principe, Santo Antonio
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Parkim falas
Me-Zochi Resort
Me-Zochi Resort
Me-Zochi Resort
8.9 E mirë
Resort
Sao Tome dhe Principe, Sao Tome
Largësia nga qendra e qytetit:
6.9 km
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
E Gravana
E Gravana
E Gravana
Apartament
Sao Tome dhe Principe, Sao Tome
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Furgon i aeroportit
Vila Marilyn
Shtëpi e mysafirëve
Sao Tome dhe Principe, Sao Tome
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Furgon i aeroportit
 • Zbardhja
 • Pishinë
Hotel Roca Sundy
Hotel Roca Sundy
Hotel Roca Sundy
9.2 E shkëlqyer
Shtëpi fshati/palës
Sao Tome dhe Principe, Santo Antonio
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
Roca Santo Antonio Ecolodge Sao Tome
Roca Santo Antonio Ecolodge Sao Tome
Roca Santo Antonio Ecolodge Sao Tome
7.9 Mesatare
Hotel
Sao Tome dhe Principe, Sao Tome
Largësia nga qendra e qytetit:
11.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Mini-bar
Residencialdes
8.9 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Sao Tome dhe Principe, Sao Tome
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Residencial Tamarindos
9.6 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Sao Tome dhe Principe, Sao Tome
Largësia nga qendra e qytetit:
12.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
VIP House-Praia Francesca
Shtëpi e mysafirëve
Sao Tome dhe Principe, Sao Tome
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Recepsion 24-orësh
Casa de Ferias Sao Tome
Shtëpi e mysafirëve
Sao Tome dhe Principe, Sao Tome
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Furgon i aeroportit
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Shërbimi i dhomës
 • Lavanderi vetëshërbimi
Casa Tiago
Apartament
Sao Tome dhe Principe, Sao Tome
Largësia nga qendra e qytetit:
7.7 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Ecje
Hotel Central Sao Tome
Hotel
Sao Tome dhe Principe, Sao Tome
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Zonë e caktuar për duhan
SH Boutique Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Sao Tome dhe Principe, Sao Tome
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Domus Guesthouse Sao Tome
Han
Sao Tome dhe Principe, Sao Tome
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Restorant
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Tavolinë udhëtimi
 • Pishinë jashtë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.