Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në San Marino

Qyteti i San Marinos
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 21 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel Rosa City Of San Marino
Hotel Rosa City Of San Marino
Hotel Rosa City Of San Marino
9.1 E shkëlqyer
Hotel
San Marino, Qyteti i San Marinos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Joli City Of San Marino
Hotel Joli City Of San Marino
Hotel Joli City Of San Marino
8.3 E mirë
Hotel
San Marino, Qyteti i San Marinos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Rossi Domagnano
Hotel Rossi Domagnano
Hotel Rossi Domagnano
7.9 Mesatare
Hotel
San Marino, Domagnano
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Hotel Cesare City Of San Marino
Hotel Cesare City Of San Marino
Hotel Cesare City Of San Marino
8.4 E mirë
Hotel
San Marino, Qyteti i San Marinos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Grand Hotel Primavera
Grand Hotel Primavera
Grand Hotel Primavera
8.5 E mirë
Hotel
San Marino, Borgo Maggiore
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Sanmarino iDesign
Hotel Sanmarino iDesign
Hotel Sanmarino iDesign
8.0 E mirë
Hotel
San Marino, Qyteti i San Marinos
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Grand Hotel San Marino
Grand Hotel San Marino
Grand Hotel San Marino
8.0 E mirë
Hotel
San Marino, Qyteti i San Marinos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Hotel Titano
Hotel Titano
Hotel Titano
8.1 E mirë
Hotel
San Marino, Qyteti i San Marinos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel La Grotta
Hotel La Grotta
Hotel La Grotta
8.9 E mirë
Hotel
San Marino, Qyteti i San Marinos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hostaria da Lino
Hostaria da Lino
Hostaria da Lino
8.3 E mirë
Hotel
San Marino, Borgo Maggiore
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
Garden Village San Marino
Garden Village San Marino
Garden Village San Marino
8.0 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
San Marino, Borgo Maggiore
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë futbolli
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Agriturismo Le Bosche
Agriturismo Le Bosche
Agriturismo Le Bosche
9.3 E shkëlqyer
Fermer
San Marino, Serravalle
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Solariumi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Villa Emma - L'Arte dell'Accoglienza
Villa Emma - L'Arte dell'Accoglienza
Villa Emma - L'Arte dell'Accoglienza
9.2 E shkëlqyer
Shtëpi fshati/palës
San Marino, Serravalle
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Hostel San Marino
Hostel San Marino
Hostel San Marino
6.5 Më poshtë mesatare
Hostel
San Marino, Borgo Maggiore
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
Titano Suites
Titano Suites
Titano Suites
8.6 E mirë
Han
San Marino, Qyteti i San Marinos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel La Rocca City Of San Marino
Hotel La Rocca City Of San Marino
Hotel La Rocca City Of San Marino
8.5 E mirë
Hotel
San Marino, Qyteti i San Marinos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Shërbimi i dhomës
 • Fotokopjuesi
La Casa Dei Boschi
La Casa Dei Boschi
La Casa Dei Boschi
Mengjezore dhe Mbrëmje
San Marino, Borgo Maggiore
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Pishinë
Hotel Crocenzi
Hotel Crocenzi
Hotel Crocenzi
7.7 Mesatare
Hotel
San Marino, Borgo Maggiore
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Quercia Antica
Hotel Quercia Antica
Hotel Quercia Antica
7.1 Mesatare
Hotel
San Marino, Qyteti i San Marinos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hotel Dogana
Hotel Dogana
Hotel Dogana
8.1 E mirë
Hotel
San Marino, Serravalle
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Ashensor / Lift
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.