Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kingstown, Shën Vincenti dhe Grenadinet

Kingstown
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 16 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Paradise Beach Hotel Kingstown
Paradise Beach Hotel Kingstown
Paradise Beach Hotel Kingstown
7.4 Mesatare
Hotel
Shën Vincenti dhe Grenadinet, Kingstown
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Blue Lagoon Hotel and Marina Ltd
Blue Lagoon Hotel and Marina Ltd
Blue Lagoon Hotel and Marina Ltd
Hotel
Shën Vincenti dhe Grenadinet, Kingstown
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Grenadine House
Grenadine House
Grenadine House
Hotel
Shën Vincenti dhe Grenadinet, Kingstown
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
Cobblestone Inn
Cobblestone Inn
Cobblestone Inn
Han
Shën Vincenti dhe Grenadinet, Kingstown
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Mariners Hotel
Mariners Hotel
Mariners Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Shën Vincenti dhe Grenadinet, Kingstown
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Rich View Hotel
Rich View Hotel
Rich View Hotel
7.0 Mesatare
Hotel
Shën Vincenti dhe Grenadinet, Kingstown
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Sunset Shores Beach Hotel
Sunset Shores Beach Hotel
Sunset Shores Beach Hotel
10.0 E shkëlqyer
Hotel
Shën Vincenti dhe Grenadinet, Kingstown
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Buttercup Cottage Apartments
Apartament
Shën Vincenti dhe Grenadinet, Kingstown
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Hotel Alexandrina
Hotel Alexandrina
Hotel Alexandrina
8.5 E mirë
Hotel
Shën Vincenti dhe Grenadinet, Kingstown
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
Skyblue Beach Apartments
Skyblue Beach Apartments
Skyblue Beach Apartments
Apartament
Shën Vincenti dhe Grenadinet, Kingstown
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Young Island Resort Kingstown
Young Island Resort Kingstown
Young Island Resort Kingstown
Resort
Shën Vincenti dhe Grenadinet, Kingstown
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Spring Garden Resort
Hotel
Shën Vincenti dhe Grenadinet, Kingstown
Largësia nga qendra e qytetit:
10.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Beachcombers Hotel
Beachcombers Hotel
Beachcombers Hotel
Resort
Shën Vincenti dhe Grenadinet, Kingstown
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Shërbimi i larjes
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
Sunburst Kingstown
Apartament
Shën Vincenti dhe Grenadinet, Kingstown
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Zonë e caktuar për duhan
Forst Villa
Vila
Shën Vincenti dhe Grenadinet, Kingstown
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Recepsion 24-orësh
 • Lavanderi vetëshërbimi
Stonetrail Villas
Vila
Shën Vincenti dhe Grenadinet, Kingstown
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Asistent
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Furgon i aeroportit
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.