Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Shën Luçia

Castries
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 118 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Sandals Regency La Toc
Sandals Regency La Toc
Sandals Regency La Toc
8.2 E mirë
Resort
Shën Luçia, Castries
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Sandals Grande St Lucian Spa and Beach All Inclusive Resort - Couples Only
Sandals Grande St Lucian Spa and Beach All Inclusive Resort - Couples Only
Sandals Grande St Lucian Spa and Beach All Inclusive Resort - Couples Only
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Coconut Bay Beach Resort & Spa All Inclusive Vieux Fort
Coconut Bay Beach Resort & Spa All Inclusive Vieux Fort
Coconut Bay Beach Resort & Spa All Inclusive Vieux Fort
8.2 E mirë
Resort
Shën Luçia, Vieux Fort
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Sandals Halcyon Beach Resort & Spa
Sandals Halcyon Beach Resort & Spa
Sandals Halcyon Beach Resort & Spa
Resort
Shën Luçia, Castries
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Ti Kaye Resort & Spa
Ti Kaye Resort & Spa
Ti Kaye Resort & Spa
8.9 E mirë
Resort
Shën Luçia, Anse la Raye
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Bay Gardens Beach Resort
Bay Gardens Beach Resort
Bay Gardens Beach Resort
7.9 Mesatare
Resort
Shën Luçia, Ishulli Gros
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Rendezvous Resort
Rendezvous Resort
Rendezvous Resort
Resort
Shën Luçia, Castries
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
BodyHoliday Saint Lucia
BodyHoliday Saint Lucia
BodyHoliday Saint Lucia
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Shën Luçia, Ishulli Gros
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
Bay Gardens Hotel
Bay Gardens Hotel
Bay Gardens Hotel
7.6 Mesatare
Hotel
Shën Luçia, Ishulli Gros
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Sugar Beach A Viceroy Resort
Sugar Beach A Viceroy Resort
Sugar Beach A Viceroy Resort
9.3 E shkëlqyer
Resort
Shën Luçia, Soufriere
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
The Landings Resort & Spa
The Landings Resort & Spa
The Landings Resort & Spa
8.8 E mirë
Resort
Shën Luçia, Ishulli Gros
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
The Soco House
The Soco House
The Soco House
7.9 Mesatare
Hotel
Shën Luçia, Ishulli Gros
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Fond Doux Plantation & Resort
Fond Doux Plantation & Resort
Fond Doux Plantation & Resort
8.5 E mirë
Hotel
Shën Luçia, Soufriere
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Cap Maison Resort & Spa
Cap Maison Resort & Spa
Cap Maison Resort & Spa
9.0 E shkëlqyer
Resort
Shën Luçia, Ishulli Gros
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Jade Mountain
Jade Mountain
Jade Mountain
9.9 E shkëlqyer
Resort
Shën Luçia, Soufriere
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
Stonefield Estate Villa Resort
Stonefield Estate Villa Resort
Stonefield Estate Villa Resort
Dhoma pushimesh
Shën Luçia, Soufriere
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Calabash Cove Resort and Spa - Adults Only
Calabash Cove Resort and Spa - Adults Only
Calabash Cove Resort and Spa - Adults Only
5.0
Resort
Shën Luçia, Ishulli Gros
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Harmony Suites
Harmony Suites
Harmony Suites
8.3 E mirë
Hotel
Shën Luçia, Ishulli Gros
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë golfi
East Winds - All Inclusive
East Winds - All Inclusive
East Winds - All Inclusive
9.6 E shkëlqyer
Resort
Shën Luçia, Ishulli Gros
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Zoetry Marigot Bay
Zoetry Marigot Bay
Zoetry Marigot Bay
7.5 Mesatare
Resort
Shën Luçia, Anse la Raye
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.