Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kigali, Ruanda

Kigali
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 120 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel des Mille Collines
Hotel des Mille Collines
Hotel des Mille Collines
8.2 E mirë
Hotel
Ruanda, Kigali
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
Kigali Serena Hotel
Kigali Serena Hotel
Kigali Serena Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Ruanda, Kigali
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
2000 Hotel Downtown Kigali
2000 Hotel Downtown Kigali
2000 Hotel Downtown Kigali
Hotel
Ruanda, Kigali
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Gloria Hotel Kigali
Gloria Hotel Kigali
Gloria Hotel Kigali
Hotel
Ruanda, Kigali
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Step Town
Step Town
Step Town
8.4 E mirë
Hotel
Ruanda, Kigali
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Biliardo
Hotel Chez Lando
Hotel Chez Lando
Hotel Chez Lando
8.0 E mirë
Hotel
Ruanda, Kigali
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Five to Five Hotel
Five to Five Hotel
Five to Five Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Ruanda, Kigali
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Kigali Marriott Hotel
Kigali Marriott Hotel
Kigali Marriott Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Ruanda, Kigali
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Lemigo Hotel
Lemigo Hotel
Lemigo Hotel
7.7 Mesatare
Hotel
Ruanda, Kigali
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
The Manor Hotel
The Manor Hotel
The Manor Hotel
6.6 Më poshtë mesatare
Hotel
Ruanda, Kigali
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Karaoke
5 Swiss Hotel
5 Swiss Hotel
5 Swiss Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Ruanda, Kigali
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
Okapi Hotel
Okapi Hotel
Okapi Hotel
Hotel
Ruanda, Kigali
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
Heaven Restaurant & Boutique Hotel
Heaven Restaurant & Boutique Hotel
Heaven Restaurant & Boutique Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Ruanda, Kigali
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
Urban by CityBlue Kigali
Urban by CityBlue Kigali
Urban by CityBlue Kigali
8.0 E mirë
Hotel
Ruanda, Kigali
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Ubumwe Grande Hotel
Ubumwe Grande Hotel
Ubumwe Grande Hotel
Hotel
Ruanda, Kigali
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Murugo Rwanda Hostel
Murugo Rwanda Hostel
Murugo Rwanda Hostel
Hostel
Ruanda, Kigali
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
Gorillas City Centre Hotel
Gorillas City Centre Hotel
Gorillas City Centre Hotel
7.2 Mesatare
Hotel
Ruanda, Kigali
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
Stipp Hotel
Stipp Hotel
Stipp Hotel
Hotel
Ruanda, Kigali
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Radisson Blu Hotel & Convention Centre Kigali
Radisson Blu Hotel & Convention Centre Kigali
Radisson Blu Hotel & Convention Centre Kigali
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Grand Legacy Hotel
Grand Legacy Hotel
Grand Legacy Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Ruanda, Kigali
Largësia nga qendra e qytetit:
6.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.