Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Vadu Izei, Rumania

Vadu Izei
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Pension Ardelean
Pension Ardelean
Pension Ardelean
9.8 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Rumania, Vadu Izei
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • TV
 • E vendosur
 • Dush
 • Banjë private
Pension Casa Muntean
Pension Casa Muntean
Pension Casa Muntean
Shtëpi e mysafirëve
Rumania, Vadu Izei
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Internet i shpejtë
Pensiunea Silvia Vadu Izei
Pensiunea Silvia Vadu Izei
Pensiunea Silvia Vadu Izei
9.5 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Rumania, Vadu Izei
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
Pensiunea Ioana Vadu Izei
Pensiunea Ioana Vadu Izei
Pensiunea Ioana Vadu Izei
Shtëpi e mysafirëve
Rumania, Vadu Izei
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Depozitimi i bagazheve
 • Peshkimi
Floare de Maramures
Shtëpi e mysafirëve
Rumania, Vadu Izei
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Zonë e caktuar për duhan
Pensiunea Agroturistica Raluca
Pensiunea Agroturistica Raluca
Pensiunea Agroturistica Raluca
Fermer
Rumania, Vadu Izei
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Pishinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.