Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Paradeal, Rumania

Paradeal
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 72 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel Orizont
Hotel Orizont
Hotel Orizont
8.3 E mirë
Hotel
Rumania, Paradeal
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Pension Regina Predeal
Pension Regina Predeal
Pension Regina Predeal
8.9 E mirë
Pensjon
Rumania, Paradeal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
Hotel Carmen Predeal
Hotel Carmen Predeal
Hotel Carmen Predeal
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Rumania, Paradeal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Pensiunea Dapa
Pensiunea Dapa
Pensiunea Dapa
9.3 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Rumania, Paradeal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Atrium Panoramic Hotel & Spa
Atrium Panoramic Hotel & Spa
Atrium Panoramic Hotel & Spa
8.4 E mirë
Hotel
Rumania, Paradeal
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Vila Evergreen
Vila Evergreen
Vila Evergreen
Shtëpi e mysafirëve
Rumania, Paradeal
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Pensiunea Alexandra Predeal
Pensiunea Alexandra Predeal
Pensiunea Alexandra Predeal
Shtëpi e mysafirëve
Rumania, Paradeal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Ski & Sky
Hotel
Rumania, Paradeal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Biliardo
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
 • Jacuzzi
Cabana Skiorilor
Cabana Skiorilor
Cabana Skiorilor
Hotel
Rumania, Paradeal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Hotel Bulevard Predeal
Hotel Bulevard Predeal
Hotel Bulevard Predeal
7.6 Mesatare
Hotel
Rumania, Paradeal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Belvedere Predeal
Hotel Belvedere Predeal
Hotel Belvedere Predeal
8.3 E mirë
Hotel
Rumania, Paradeal
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Cabana Trei Brazi
Cabana Trei Brazi
Cabana Trei Brazi
8.1 E mirë
Hotel
Rumania, Paradeal
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Parkim falas
Pension Ursuletul
Pension Ursuletul
Pension Ursuletul
9.3 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Rumania, Paradeal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Dragului
Hotel Dragului
Hotel Dragului
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Rumania, Paradeal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Hotel Mont Blanc Predeal
Hotel Mont Blanc Predeal
Hotel Mont Blanc Predeal
8.7 E mirë
Hotel
Rumania, Paradeal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Pension No 107
Pension No 107
Pension No 107
Shtëpi e mysafirëve
Rumania, Paradeal
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Hotel Piemonte Predeal
Hotel Piemonte Predeal
Hotel Piemonte Predeal
8.3 E mirë
Hotel
Rumania, Paradeal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Vila Coca
Vila Coca
Vila Coca
Shtëpi e mysafirëve
Rumania, Paradeal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
 • E vendosur
 • Dush
Hotel Hera Predeal
Hotel Hera Predeal
Hotel Hera Predeal
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Rumania, Paradeal
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
Vila Vitalis
Vila Vitalis
Vila Vitalis
8.3 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Rumania, Paradeal
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Parkim falas
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.