Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Konstancës me pishinë për fëmijë

Konstancës
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 15 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Konstancës në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Iaki Conference & Spa Hotel
Iaki Conference & Spa Hotel
Iaki Conference & Spa Hotel
Hotel
Rumania, Konstancës
Largësia nga qendra e qytetit:
7.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Ambasador Constanta
Hotel Ambasador Constanta
Hotel Ambasador Constanta
Hotel
Rumania, Konstancës
Largësia nga qendra e qytetit:
10.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Bavaria Blu
Hotel Bavaria Blu
Hotel Bavaria Blu
8.9 E mirë
Hotel
Rumania, Konstancës
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Parc Constanta
Hotel Parc Constanta
Hotel Parc Constanta
Hotel
Rumania, Konstancës
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Modern Constanta
Hotel Modern Constanta
Hotel Modern Constanta
8.0 E mirë
Hotel
Rumania, Konstancës
Largësia nga qendra e qytetit:
8.8 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Vega Hotel
Vega Hotel
Vega Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Rumania, Konstancës
Largësia nga qendra e qytetit:
9.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Bulevard Hotel Constanta
Bulevard Hotel Constanta
Bulevard Hotel Constanta
8.3 E mirë
Hotel
Rumania, Konstancës
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Comandor Hotel
Comandor Hotel
Comandor Hotel
Hotel
Rumania, Konstancës
Largësia nga qendra e qytetit:
9.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Amiral Hotel Mamaia
Amiral Hotel Mamaia
Amiral Hotel Mamaia
7.8 Mesatare
Hotel
Rumania, Konstancës
Largësia nga qendra e qytetit:
9.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Alcor Beach Hotel
Alcor Beach Hotel
Alcor Beach Hotel
8.9 E mirë
Hotel
Rumania, Konstancës
Largësia nga qendra e qytetit:
9.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Victoria Hotel Mamaia
Victoria Hotel Mamaia
Victoria Hotel Mamaia
7.7 Mesatare
Hotel
Rumania, Konstancës
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Bicaz - Pirates Resort
Bicaz - Pirates Resort
Bicaz - Pirates Resort
Resort
Rumania, Konstancës
Largësia nga qendra e qytetit:
8.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Gabizz Apartments
Gabizz Apartments
Gabizz Apartments
Apartament
Rumania, Konstancës
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Complex Mediteranean Mamaia
Complex Mediteranean Mamaia
Complex Mediteranean Mamaia
Hotel
Rumania, Konstancës
Largësia nga qendra e qytetit:
8.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Orfeu
Hotel Orfeu
Hotel Orfeu
8.0 E mirë
Hotel
Rumania, Konstancës
Largësia nga qendra e qytetit:
9.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.