Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Doha me diskoteka dhe nate.

Doha
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 19 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Klube Natë apo Diskoteka në Doha 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (kushtetuar që është e mundur) vlerësime të fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe qasjen në zonën e valleve. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hilton Doha
Hilton Doha
Hilton Doha
8.4 E mirë
Hotel
Katari, Doha
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Grand Hyatt Doha Hotel & Villas
Grand Hyatt Doha Hotel & Villas
Grand Hyatt Doha Hotel & Villas
8.0 E mirë
Hotel
Katari, Doha
Largësia nga qendra e qytetit:
10.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Marsa Malaz Kempinski The Pearl - Doha
Marsa Malaz Kempinski The Pearl - Doha
Marsa Malaz Kempinski The Pearl - Doha
8.6 E mirë
Hotel
Katari, Doha
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
Radisson Blu Hotel Doha
Radisson Blu Hotel Doha
Radisson Blu Hotel Doha
8.2 E mirë
Hotel
Katari, Doha
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
InterContinental Doha Hotel
InterContinental Doha Hotel
InterContinental Doha Hotel
8.9 E mirë
Hotel
Katari, Doha
Largësia nga qendra e qytetit:
7.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
The St Regis Doha
The St Regis Doha
The St Regis Doha
8.9 E mirë
Hotel
Katari, Doha
Largësia nga qendra e qytetit:
7.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel
Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel
Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel
8.9 E mirë
Resort
Katari, Doha
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
The Ritz-Carlton Doha
The Ritz-Carlton Doha
The Ritz-Carlton Doha
8.8 E mirë
Hotel
Katari, Doha
Largësia nga qendra e qytetit:
11.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
Intercontinental Doha - The City
Intercontinental Doha - The City
Intercontinental Doha - The City
8.4 E mirë
Hotel
Katari, Doha
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Rixos Gulf Hotel Doha
Rixos Gulf Hotel Doha
Rixos Gulf Hotel Doha
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Katari, Doha
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Sharq Village & Spa a Ritz-Carlton Hotel
Sharq Village & Spa a Ritz-Carlton Hotel
Sharq Village & Spa a Ritz-Carlton Hotel
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Katari, Doha
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
La Cigale Hotel
La Cigale Hotel
La Cigale Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Katari, Doha
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Horizon Manor Hotel
Horizon Manor Hotel
Horizon Manor Hotel
6.6 Më poshtë mesatare
Hotel
Katari, Doha
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Best Western Plus Doha
Best Western Plus Doha
Best Western Plus Doha
7.4 Mesatare
Hotel
Katari, Doha
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Marriott Marquis City Center Doha Hotel
Marriott Marquis City Center Doha Hotel
Marriott Marquis City Center Doha Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Katari, Doha
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Biliardo
Grand Regal Hotel
Grand Regal Hotel
Grand Regal Hotel
6.4 Më poshtë mesatare
Hotel
Katari, Doha
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Gokulam Park Doha
Gokulam Park Doha
Gokulam Park Doha
7.1 Mesatare
Hotel
Katari, Doha
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Al Mansour Plaza Hotel - Doha
Al Mansour Plaza Hotel - Doha
Al Mansour Plaza Hotel - Doha
7.4 Mesatare
Hotel
Katari, Doha
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Victoria Hotel Doha
Victoria Hotel Doha
Victoria Hotel Doha
7.4 Mesatare
Hotel
Katari, Doha
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.