Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Santa Cruz me pishinë për fëmijë

Santa Cruz
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 17 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Santa Cruz në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Albatroz Beach & Yacht Club
Albatroz Beach & Yacht Club
Albatroz Beach & Yacht Club
Hotel
Portugalia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Villa Isabela Santa Cruz
Villa Isabela Santa Cruz
Villa Isabela Santa Cruz
Apartament
Portugalia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
7.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
Hotel Riu Palace Madeira - All Inclusive
Hotel Riu Palace Madeira - All Inclusive
Hotel Riu Palace Madeira - All Inclusive
Hotel
Portugalia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Biliardo
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Dom Pedro Garajau
Dom Pedro Garajau
Dom Pedro Garajau
Hotel
Portugalia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
7.8 km
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Internet i shpejtë
Vila Gale Santa Cruz
Vila Gale Santa Cruz
Vila Gale Santa Cruz
8.2 E mirë
Hotel
Portugalia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Four Views Oasis
Four Views Oasis
Four Views Oasis
8.8 E mirë
Hotel
Portugalia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Galo Resort Hotel Galosol
Galo Resort Hotel Galosol
Galo Resort Hotel Galosol
Hotel
Portugalia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel Royal Orchid
Hotel Royal Orchid
Hotel Royal Orchid
Hotel
Portugalia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Roca Mar Santa Cruz
Hotel Roca Mar Santa Cruz
Hotel Roca Mar Santa Cruz
8.4 E mirë
Hotel
Portugalia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Quinta Santo Antonio Da Serra
Quinta Santo Antonio Da Serra
Quinta Santo Antonio Da Serra
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Portugalia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Apartamento Cais da Oliveira
Hotel Apartamento Cais da Oliveira
Hotel Apartamento Cais da Oliveira
Resort
Portugalia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Quinta Da Cova Do Milho
Quinta Da Cova Do Milho
Quinta Da Cova Do Milho
8.4 E mirë
Hotel
Portugalia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
 • Shërbimi i larjes
 • Zbardhja
Casas Valleparaizo
Casas Valleparaizo
Casas Valleparaizo
Shtëpi fshati/palës
Portugalia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
6.9 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Hotel Alpino Atlantico Ayurveda Cure Centre
Hotel Alpino Atlantico Ayurveda Cure Centre
Hotel Alpino Atlantico Ayurveda Cure Centre
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Quinta Das Faias
Quinta Das Faias
Quinta Das Faias
Shtëpi fshati/palës
Portugalia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Hotel Solar Bom Jesus
Hotel Solar Bom Jesus
Hotel Solar Bom Jesus
8.6 E mirë
Hotel
Portugalia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Casa Rosa Santa Cruz
Casa Rosa Santa Cruz
Casa Rosa Santa Cruz
Dhoma pushimesh
Portugalia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.