Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Obidos me pishinë për fëmijë

Obidos
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Obidos në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Praia D'El Rey Marriott Golf & Beach Resort
Praia D'El Rey Marriott Golf & Beach Resort
Praia D'El Rey Marriott Golf & Beach Resort
Largësia nga qendra e qytetit:
11.7 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Bom Sucesso Resort
Bom Sucesso Resort
Bom Sucesso Resort
7.9 Mesatare
Resort
Portugalia, Obidos
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Royal Obidos Evolutee Hotel
Royal Obidos Evolutee Hotel
Royal Obidos Evolutee Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Portugalia, Obidos
Largësia nga qendra e qytetit:
8.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Beachfront - Praia D'El Rey Golf & Beach Resort
The Beachfront - Praia D'El Rey Golf & Beach Resort
The Beachfront - Praia D'El Rey Golf & Beach Resort
Largësia nga qendra e qytetit:
11.1 km
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Louro
Hotel Louro
Hotel Louro
Hotel
Portugalia, Obidos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Exe Vila D'Obidos
Exe Vila D'Obidos
Exe Vila D'Obidos
8.1 E mirë
Hotel
Portugalia, Obidos
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Casa Das Senhoras Rainhas
Hotel Casa Das Senhoras Rainhas
Hotel Casa Das Senhoras Rainhas
8.4 E mirë
Hotel
Portugalia, Obidos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Rio do Prado
Rio do Prado
Rio do Prado
Hotel
Portugalia, Obidos
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Village - Praia D'El Rey Golf & Beach Resort
The Village - Praia D'El Rey Golf & Beach Resort
The Village - Praia D'El Rey Golf & Beach Resort
8.5 E mirë
Resort
Portugalia, Obidos
Largësia nga qendra e qytetit:
10.8 km
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.