Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Funchal me pishinë për fëmijë

Funchal
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 60 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Funchal në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
The Cliff Bay - PortoBay
The Cliff Bay - PortoBay
The Cliff Bay - PortoBay
Hotel
Portugalia, Funchal
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Pestana Casino Park
Pestana Casino Park
Pestana Casino Park
8.1 E mirë
Hotel
Portugalia, Funchal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Vidamar Algarve Hotel Dining Around
Vidamar Algarve Hotel Dining Around
Vidamar Algarve Hotel Dining Around
8.5 E mirë
Hotel
Portugalia, Funchal
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
The Vine Hotel
The Vine Hotel
The Vine Hotel
Hotel
Portugalia, Funchal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Pestana Carlton Madeira Ocean Resort Hotel
Pestana Carlton Madeira Ocean Resort Hotel
Pestana Carlton Madeira Ocean Resort Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Portugalia, Funchal
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Enotel Lido
Enotel Lido
Enotel Lido
8.7 E mirë
Hotel
Portugalia, Funchal
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Melia Madeira Mare
Melia Madeira Mare
Melia Madeira Mare
8.7 E mirë
Hotel
Portugalia, Funchal
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Belmond Reid's Palace
Belmond Reid's Palace
Belmond Reid's Palace
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Portugalia, Funchal
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Quintinha Sao Joao
Quintinha Sao Joao
Quintinha Sao Joao
Hotel
Portugalia, Funchal
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Quinta da Casa Branca
Quinta da Casa Branca
Quinta da Casa Branca
Hotel
Portugalia, Funchal
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Palheiro Village - Golf Gardens & Spa
Palheiro Village - Golf Gardens & Spa
Palheiro Village - Golf Gardens & Spa
8.9 E mirë
Resort
Portugalia, Funchal
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Royal Savoy
Royal Savoy
Royal Savoy
Hotel
Portugalia, Funchal
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
LTI Pestana Grand Ocean Resort Hotel
LTI Pestana Grand Ocean Resort Hotel
LTI Pestana Grand Ocean Resort Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Portugalia, Funchal
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Charming Hotels Quinta das Vistas
Charming Hotels Quinta das Vistas
Charming Hotels Quinta das Vistas
6.4 Më poshtë mesatare
Hotel
Portugalia, Funchal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Quinta Jardins do Lago
Quinta Jardins do Lago
Quinta Jardins do Lago
9.7 E shkëlqyer
Hotel
Portugalia, Funchal
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Quinta da Bela Vista
Quinta da Bela Vista
Quinta da Bela Vista
8.4 E mirë
Hotel
Portugalia, Funchal
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
Quinta Mirabela - Design Hotel
Quinta Mirabela - Design Hotel
Quinta Mirabela - Design Hotel
Hotel
Portugalia, Funchal
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Casa Velha Do Palheiro
Casa Velha Do Palheiro
Casa Velha Do Palheiro
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Portugalia, Funchal
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Peaceful Apartment
Peaceful Apartment
Peaceful Apartment
Apartament
Portugalia, Funchal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Casa do Poco Funchal
Casa do Poco Funchal
Casa do Poco Funchal
Bungalow
Portugalia, Funchal
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.