Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Koimbra, Portugalia

Koimbra
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 84 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel Quinta das Lagrimas - Small Luxury Hotels
Hotel Quinta das Lagrimas - Small Luxury Hotels
Hotel Quinta das Lagrimas - Small Luxury Hotels
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Portugalia, Koimbra
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
SOBRE RIBAS 2 12
Apartament
Portugalia, Koimbra
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Oslo
Hotel Oslo
Hotel Oslo
8.3 E mirë
Hotel
Portugalia, Koimbra
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
Hotel Ibis Coimbra Centro
Hotel Ibis Coimbra Centro
Hotel Ibis Coimbra Centro
7.8 Mesatare
Hotel
Portugalia, Koimbra
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Vila Gale Coimbra
Vila Gale Coimbra
Vila Gale Coimbra
8.4 E mirë
Hotel
Portugalia, Koimbra
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel D Luis
Hotel D Luis
Hotel D Luis
7.7 Mesatare
Hotel
Portugalia, Koimbra
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hotel Dona Ines Coimbra
Hotel Dona Ines Coimbra
Hotel Dona Ines Coimbra
8.6 E mirë
Hotel
Portugalia, Koimbra
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Tivoli Coimbra
Tivoli Coimbra
Tivoli Coimbra
8.3 E mirë
Hotel
Portugalia, Koimbra
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Stay Hotel Coimbra Centro
Stay Hotel Coimbra Centro
Stay Hotel Coimbra Centro
7.0 Mesatare
Hotel
Portugalia, Koimbra
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Hotel Vitoria Coimbra
Hotel Vitoria Coimbra
Hotel Vitoria Coimbra
8.7 E mirë
Hotel
Portugalia, Koimbra
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Riversuites
Riversuites
Riversuites
8.4 E mirë
Hotel
Portugalia, Koimbra
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
Hotel Astoria Coimbra
Hotel Astoria Coimbra
Hotel Astoria Coimbra
7.8 Mesatare
Hotel
Portugalia, Koimbra
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Tryp Coimbra Hotel
Tryp Coimbra Hotel
Tryp Coimbra Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Portugalia, Koimbra
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
The Luggage Hostel & Suites
The Luggage Hostel & Suites
The Luggage Hostel & Suites
8.5 E mirë
Hostel
Portugalia, Koimbra
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
NS Hostel & Suites
NS Hostel & Suites
NS Hostel & Suites
6.8 Më poshtë mesatare
Hostel
Portugalia, Koimbra
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Domus
Hotel Domus
Hotel Domus
8.1 E mirë
Hotel
Portugalia, Koimbra
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Hotel Botanico de Coimbra
Hotel Botanico de Coimbra
Hotel Botanico de Coimbra
8.5 E mirë
Hotel
Portugalia, Koimbra
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Lusa Atenas
Lusa Atenas
Lusa Atenas
7.0 Mesatare
Shtëpi e mysafirëve
Portugalia, Koimbra
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Jantesta Guest House
Jantesta Guest House
Jantesta Guest House
7.7 Mesatare
Shtëpi e mysafirëve
Portugalia, Koimbra
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Moderna Coimbra
8.1 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Portugalia, Koimbra
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.