Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Cascais me pishinë për fëmijë

Cascais
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 33 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Cascais në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Cascais Miragem
Hotel Cascais Miragem
Hotel Cascais Miragem
Hotel
Portugalia, Cascais
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Pestana Cidadela Cascais - Pousada & Art District
Pestana Cidadela Cascais - Pousada & Art District
Pestana Cidadela Cascais - Pousada & Art District
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Quinta da Marinha Resort
Hotel Quinta da Marinha Resort
Hotel Quinta da Marinha Resort
Hotel
Portugalia, Cascais
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Sheraton Cascais Resort
Sheraton Cascais Resort
Sheraton Cascais Resort
8.4 E mirë
Hotel
Portugalia, Cascais
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Palacio Estoril Hotel Golf & Spa
Palacio Estoril Hotel Golf & Spa
Palacio Estoril Hotel Golf & Spa
Hotel
Portugalia, Cascais
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Farol Hotel Cascais
Farol Hotel Cascais
Farol Hotel Cascais
Hotel
Portugalia, Cascais
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Grande Real Villa Italia Hotel & Spa
Grande Real Villa Italia Hotel & Spa
Grande Real Villa Italia Hotel & Spa
8.9 E mirë
Hotel
Portugalia, Cascais
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Fortaleza do Guincho
Hotel Fortaleza do Guincho
Hotel Fortaleza do Guincho
Hotel
Portugalia, Cascais
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Albatroz Hotel
The Albatroz Hotel
The Albatroz Hotel
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Portugalia, Cascais
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Martinhal Lisbon Cascais Family Resort Hotel
Martinhal Lisbon Cascais Family Resort Hotel
Martinhal Lisbon Cascais Family Resort Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Portugalia, Cascais
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
InterContinental Cascais-Estoril
InterContinental Cascais-Estoril
InterContinental Cascais-Estoril
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Portugalia, Cascais
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Vila Gale Cascais
Vila Gale Cascais
Vila Gale Cascais
8.3 E mirë
Hotel
Portugalia, Cascais
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hotel Londres Estoril / Cascais
Hotel Londres Estoril / Cascais
Hotel Londres Estoril / Cascais
Hotel
Portugalia, Cascais
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hotel Lido Cascais
Hotel Lido Cascais
Hotel Lido Cascais
7.7 Mesatare
Hotel
Portugalia, Cascais
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel Estoril Eden
Hotel Estoril Eden
Hotel Estoril Eden
8.0 E mirë
Hotel
Portugalia, Cascais
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Alvorada Cascais
Hotel Alvorada Cascais
Hotel Alvorada Cascais
Hotel
Portugalia, Cascais
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Hotel Praia Mar Carcavelos
Hotel Praia Mar Carcavelos
Hotel Praia Mar Carcavelos
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Portugalia, Cascais
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Casa Vela Charm Guest House
Casa Vela Charm Guest House
Casa Vela Charm Guest House
Shtëpi e mysafirëve
Portugalia, Cascais
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Hotel Inglaterra Charme & Boutique
Hotel Inglaterra Charme & Boutique
Hotel Inglaterra Charme & Boutique
Hotel
Portugalia, Cascais
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Clube do Lago
Clube do Lago
Clube do Lago
8.5 E mirë
Hotel
Portugalia, Cascais
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.