Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Calheta me pishinë për fëmijë

Calheta
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Calheta në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Saccharum
Saccharum
Saccharum
9.1 E shkëlqyer
Resort
Portugalia, Calheta
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Savoy Calheta Beach - All Inclusive
Savoy Calheta Beach - All Inclusive
Savoy Calheta Beach - All Inclusive
8.6 E mirë
Hotel
Portugalia, Calheta
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Tarmarplace
Tarmarplace
Tarmarplace
7.7 Mesatare
Hotel
Portugalia, Calheta
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Hotel Jardim Atlantico
Hotel Jardim Atlantico
Hotel Jardim Atlantico
8.1 E mirë
Hotel
Portugalia, Calheta
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Calhau Grande
Calhau Grande
Calhau Grande
Shtëpi e mysafirëve
Portugalia, Calheta
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Madeira Native Motion
Madeira Native Motion
Madeira Native Motion
9.1 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Portugalia, Calheta
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Inn & Art Casa de ChA dos Prazeres
Inn & Art Casa de ChA dos Prazeres
Inn & Art Casa de ChA dos Prazeres
Hotel
Portugalia, Calheta
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Furgon i aeroportit
 • Staf i shumëgjuhëshëm
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
 • Ecje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.