Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Slupsk, Polonia

Slupsk
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 12 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Golf Zajazd Zajaczkowo
Golf Zajazd Zajaczkowo
Golf Zajazd Zajaczkowo
8.2 E mirë
Han
Polonia, Slupsk
Largësia nga qendra e qytetit:
7.6 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Internet i shpejtë
Hotel Piast Slupsk
Hotel Piast Slupsk
Hotel Piast Slupsk
8.0 E mirë
Hotel
Polonia, Slupsk
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Hotel Atena Slupsk
Hotel Atena Slupsk
Hotel Atena Slupsk
8.2 E mirë
Hotel
Polonia, Slupsk
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Zajazd Bialy Dom
Zajazd Bialy Dom
Zajazd Bialy Dom
8.1 E mirë
Han
Polonia, Slupsk
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Parkimi
Hotel Slupsk
Hotel Slupsk
Hotel Slupsk
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Polonia, Slupsk
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Hotel Zamkowy Slupsk
Hotel Zamkowy Slupsk
Hotel Zamkowy Slupsk
7.9 Mesatare
Hotel
Polonia, Slupsk
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Konarskiego Apartments
Konarskiego Apartments
Konarskiego Apartments
Apartament
Polonia, Slupsk
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Hotel Pod Kluka
Hotel Pod Kluka
Hotel Pod Kluka
8.6 E mirë
Hotel
Polonia, Slupsk
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Villa Intryga
Villa Intryga
Villa Intryga
Mengjezore dhe Mbrëmje
Polonia, Slupsk
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
Jasminum
Jasminum
Jasminum
Mengjezore dhe Mbrëmje
Polonia, Slupsk
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Dhomat pa duhan
Kaszubska Residence Apartament Zakochanych Wifi- Tv50' - Wanna Dla Dwojga Love Full Service
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Peshkimi
 • Ecje
 • Aktivitetet në ujë
Pensione Antonio
Pensione Antonio
Pensione Antonio
Shtëpi e mysafirëve
Polonia, Slupsk
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.