Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Rzeszow, Polonia

Rzeszow
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 63 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Bristol Tradition and Luxury
Bristol Tradition and Luxury
Bristol Tradition and Luxury
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Polonia, Rzeszow
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
Hotel Grand Ferdynand
Hotel Grand Ferdynand
Hotel Grand Ferdynand
Hotel
Polonia, Rzeszow
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Grein Hotel
Grein Hotel
Grein Hotel
8.9 E mirë
Hotel
Polonia, Rzeszow
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
Hotel Rzeszow
Hotel Rzeszow
Hotel Rzeszow
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Polonia, Rzeszow
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Forum
Hotel Forum
Hotel Forum
8.0 E mirë
Hotel
Polonia, Rzeszow
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Hilton Garden Inn Rzeszow
Hilton Garden Inn Rzeszow
Hilton Garden Inn Rzeszow
8.8 E mirë
Hotel
Polonia, Rzeszow
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Grand Hotel Boutique
Grand Hotel Boutique
Grand Hotel Boutique
8.7 E mirë
Hotel
Polonia, Rzeszow
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Hotel Zimowit
Hotel Zimowit
Hotel Zimowit
8.8 E mirë
Hotel
Polonia, Rzeszow
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
Hotel Hetman
Hotel Hetman
Hotel Hetman
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Polonia, Rzeszow
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
Hotel Pod Ratuszem
Hotel Pod Ratuszem
Hotel Pod Ratuszem
Hotel
Polonia, Rzeszow
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Dhomat pa duhan
 • Furgon i aeroportit
 • Depozitimi i bagazheve
Hotel Mieszko
Hotel Mieszko
Hotel Mieszko
8.9 E mirë
Hotel
Polonia, Rzeszow
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Hotel Fryderyk
Hotel Fryderyk
Hotel Fryderyk
8.8 E mirë
Hotel
Polonia, Rzeszow
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Polonia Rzeszow
Hotel Polonia Rzeszow
Hotel Polonia Rzeszow
8.4 E mirë
Hotel
Polonia, Rzeszow
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Horyzont
Hotel Horyzont
Hotel Horyzont
8.4 E mirë
Hotel
Polonia, Rzeszow
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
Prezydencki Business Center Hotel
Prezydencki Business Center Hotel
Prezydencki Business Center Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Polonia, Rzeszow
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Dwa Bratanki
Dwa Bratanki
Dwa Bratanki
Hotel
Polonia, Rzeszow
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Saunë
 • Kopilak
 • Dhoma takimesh
Hostel Promenada
Hostel Promenada
Hostel Promenada
8.1 E mirë
Hostel
Polonia, Rzeszow
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Hotel Ambasadorski Rzeszow
Hotel Ambasadorski Rzeszow
Hotel Ambasadorski Rzeszow
8.2 E mirë
Hotel
Polonia, Rzeszow
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Solariumi
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hostel Va Bank
Hostel Va Bank
Hostel Va Bank
7.3 Mesatare
Hostel
Polonia, Rzeszow
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Falcon Rzeszow
Hotel Falcon Rzeszow
Hotel Falcon Rzeszow
Hotel
Polonia, Rzeszow
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.