Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Krakov me pishinë për fëmijë

Krakov
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 69 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Krakov në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Sheraton Grand Krakow
Sheraton Grand Krakow
Sheraton Grand Krakow
8.7 E mirë
Hotel
Polonia, Krakov
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Radisson Blu Hotel Krakow
Radisson Blu Hotel Krakow
Radisson Blu Hotel Krakow
8.6 E mirë
Hotel
Polonia, Krakov
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Holiday Inn Krakow City Centre
Holiday Inn Krakow City Centre
Holiday Inn Krakow City Centre
8.8 E mirë
Hotel
Polonia, Krakov
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Stary
Hotel Stary
Hotel Stary
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Polonia, Krakov
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Grand Hotel Krakow
Grand Hotel Krakow
Grand Hotel Krakow
8.4 E mirë
Hotel
Polonia, Krakov
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Grodek
Hotel Grodek
Hotel Grodek
8.8 E mirë
Hotel
Polonia, Krakov
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Dwor Kosciuszko
Hotel Dwor Kosciuszko
Hotel Dwor Kosciuszko
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Polonia, Krakov
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Copernicus
Hotel Copernicus
Hotel Copernicus
Hotel
Polonia, Krakov
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
Niebieski Art Hotel & Spa
Niebieski Art Hotel & Spa
Niebieski Art Hotel & Spa
8.4 E mirë
Hotel
Polonia, Krakov
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Bonerowski Palace
The Bonerowski Palace
The Bonerowski Palace
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Polonia, Krakov
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
PURO Krakow Stare Miasto
PURO Krakow Stare Miasto
PURO Krakow Stare Miasto
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Polonia, Krakov
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Royal Krakow
Hotel Royal Krakow
Hotel Royal Krakow
8.2 E mirë
Hotel
Polonia, Krakov
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Queen Boutique Hotel
Queen Boutique Hotel
Queen Boutique Hotel
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Polonia, Krakov
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Novotel Krakow Centrum
Novotel Krakow Centrum
Novotel Krakow Centrum
Hotel
Polonia, Krakov
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Antique Apartments Plac Szczepanski
Antique Apartments Plac Szczepanski
Antique Apartments Plac Szczepanski
Apartament
Polonia, Krakov
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Matejko Hotel
Matejko Hotel
Matejko Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Polonia, Krakov
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Columbus Krakow
Hotel Columbus Krakow
Hotel Columbus Krakow
8.9 E mirë
Hotel
Polonia, Krakov
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Galaxy Krakow
Hotel Galaxy Krakow
Hotel Galaxy Krakow
Hotel
Polonia, Krakov
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Kossak
Hotel Kossak
Hotel Kossak
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Polonia, Krakov
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Hotel Wielopole
Hotel Wielopole
Hotel Wielopole
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Polonia, Krakov
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.