Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kolobrzeg me pishinë për fëmijë

Kolobrzeg
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 11 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Kolobrzeg në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Marine Hotel by Zdrojowa
Marine Hotel by Zdrojowa
Marine Hotel by Zdrojowa
Hotel
Polonia, Kolobrzeg
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Hotel Aquarius SPA
Hotel Aquarius SPA
Hotel Aquarius SPA
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Polonia, Kolobrzeg
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Diune Hotel & Resort
Diune Hotel & Resort
Diune Hotel & Resort
Hotel
Polonia, Kolobrzeg
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Hotel Diva SPA
Hotel Diva SPA
Hotel Diva SPA
7.2 Mesatare
Hotel
Polonia, Kolobrzeg
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Ikar Plaza
Ikar Plaza
Ikar Plaza
8.4 E mirë
Resort
Polonia, Kolobrzeg
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
Sand Hotel by Zdrojowa
Sand Hotel by Zdrojowa
Sand Hotel by Zdrojowa
8.7 E mirë
Hotel
Polonia, Kolobrzeg
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Shuum Boutique Wellness Hotel
Shuum Boutique Wellness Hotel
Shuum Boutique Wellness Hotel
Hotel
Polonia, Kolobrzeg
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Arka Medical Spa
Arka Medical Spa
Arka Medical Spa
8.3 E mirë
Hotel
Polonia, Kolobrzeg
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Baltic Plaza Hotel Medi Spa
Baltic Plaza Hotel Medi Spa
Baltic Plaza Hotel Medi Spa
8.1 E mirë
Hotel
Polonia, Kolobrzeg
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Maxymilian
Hotel Maxymilian
Hotel Maxymilian
8.6 E mirë
Hotel
Polonia, Kolobrzeg
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Doris Spa
Doris Spa
Doris Spa
Hotel
Polonia, Kolobrzeg
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
Ultra Marine by Zdrojowa
Ultra Marine by Zdrojowa
Ultra Marine by Zdrojowa
8.4 E mirë
Hotel
Polonia, Kolobrzeg
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.