Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Bialystok, Polonia

Bialystok
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 80 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel Royal & Spa Bialystok
Hotel Royal & Spa Bialystok
Hotel Royal & Spa Bialystok
Hotel
Polonia, Bialystok
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Best Western Hotel Cristal
Best Western Hotel Cristal
Best Western Hotel Cristal
8.9 E mirë
Hotel
Polonia, Bialystok
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
ibis Styles Bialystok
ibis Styles Bialystok
ibis Styles Bialystok
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Polonia, Bialystok
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Hotel Podlasie
Hotel Podlasie
Hotel Podlasie
8.9 E mirë
Hotel
Polonia, Bialystok
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Branicki
Hotel Branicki
Hotel Branicki
8.8 E mirë
Hotel
Polonia, Bialystok
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Hotel 3 Trio
Hotel 3 Trio
Hotel 3 Trio
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Polonia, Bialystok
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
BoutiqueHotel Aristo
BoutiqueHotel Aristo
BoutiqueHotel Aristo
8.8 E mirë
Hotel
Polonia, Bialystok
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Esperanto Bialystok
Hotel Esperanto Bialystok
Hotel Esperanto Bialystok
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Polonia, Bialystok
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Willa Marcella
Willa Marcella
Willa Marcella
Pensjon
Polonia, Bialystok
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Hotel Lesny
Hotel Lesny
Hotel Lesny
8.6 E mirë
Hotel
Polonia, Bialystok
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Silver Bialystok
Hotel Silver Bialystok
Hotel Silver Bialystok
8.6 E mirë
Hotel
Polonia, Bialystok
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Parkimi
Hotel Golebiewski Bialystok
Hotel Golebiewski Bialystok
Hotel Golebiewski Bialystok
8.6 E mirë
Hotel
Polonia, Bialystok
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Titanic Bialystok
Titanic Bialystok
Titanic Bialystok
Mengjezore dhe Mbrëmje
Polonia, Bialystok
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Dhomat pa duhan
 • Dhomat e aksesueshme për personat me aftësi të kufizuara
Goscinna Kamienica
Goscinna Kamienica
Goscinna Kamienica
9.3 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Polonia, Bialystok
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Turkus
Turkus
Turkus
7.9 Mesatare
Hotel
Polonia, Bialystok
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkimi
Sosnowe Zacisze
Sosnowe Zacisze
Sosnowe Zacisze
Parku i Pushimeve/Kampi
Polonia, Bialystok
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Parkim falas
Apartamenty Centrum Bialystok
Apartamenty Centrum Bialystok
Apartamenty Centrum Bialystok
Apartament
Polonia, Bialystok
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Villa Tradycja
Villa Tradycja
Villa Tradycja
8.9 E mirë
Resort
Polonia, Bialystok
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Pokoje Goscinne Centrum Kultury Prawoslawnej
Pokoje Goscinne Centrum Kultury Prawoslawnej
Pokoje Goscinne Centrum Kultury Prawoslawnej
Mengjezore dhe Mbrëmje
Polonia, Bialystok
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Willa Pastel
Willa Pastel
Willa Pastel
Han
Polonia, Bialystok
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.