Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Augustow, Polonia

Augustow
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 46 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Stary Dom B&B
Stary Dom B&B
Stary Dom B&B
8.8 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Polonia, Augustow
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Hotel Warszawa Spa & Resort
Hotel Warszawa Spa & Resort
Hotel Warszawa Spa & Resort
8.9 E mirë
Hotel
Polonia, Augustow
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
Abro
Abro
Abro
9.1 E shkëlqyer
Han
Polonia, Augustow
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
Kompleks Hotelowy Logos
Kompleks Hotelowy Logos
Kompleks Hotelowy Logos
7.6 Mesatare
Hotel
Polonia, Augustow
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Iskra Augustow
Iskra Augustow
Iskra Augustow
7.8 Mesatare
Mengjezore dhe Mbrëmje
Polonia, Augustow
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Oaza U Tadeusza
Oaza U Tadeusza
Oaza U Tadeusza
8.7 E mirë
Homestay
Polonia, Augustow
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Mikrovale
Villa Centrum Mlodosci
Villa Centrum Mlodosci
Villa Centrum Mlodosci
8.5 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Polonia, Augustow
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Villa MB
Villa MB
Villa MB
9.3 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Polonia, Augustow
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Szuflada
Szuflada
Szuflada
Mengjezore dhe Mbrëmje
Polonia, Augustow
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
Villa Skomanda
Villa Skomanda
Villa Skomanda
8.8 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Polonia, Augustow
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Hotel Nad Netta
Hotel Nad Netta
Hotel Nad Netta
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Polonia, Augustow
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Siedlisko Zatoka
Siedlisko Zatoka
Siedlisko Zatoka
9.2 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Polonia, Augustow
Largësia nga qendra e qytetit:
7.7 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hostel Krechowiak
Hostel Krechowiak
Hostel Krechowiak
7.5 Mesatare
Hostel
Polonia, Augustow
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
Hotel Wojciech
Hotel Wojciech
Hotel Wojciech
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Polonia, Augustow
Largësia nga qendra e qytetit:
6.7 km
 • Bar / Lounge
 • Solariumi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Augustowia
Augustowia
Augustowia
6.5 Më poshtë mesatare
Han
Polonia, Augustow
Largësia nga qendra e qytetit:
8.0 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Zaciszne Centrum
Zaciszne Centrum
Zaciszne Centrum
8.9 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Polonia, Augustow
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Centrum Obslugi Turysty Kordegarda
Centrum Obslugi Turysty Kordegarda
Centrum Obslugi Turysty Kordegarda
Homestay
Polonia, Augustow
Largësia nga qendra e qytetit:
19.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Recepsion 24-orësh
 • Pishinë
 • Tavolinë udhëtimi
Sanatorium Uzdrowiskowe Augustow
Sanatorium Uzdrowiskowe Augustow
Sanatorium Uzdrowiskowe Augustow
8.3 E mirë
Resort
Polonia, Augustow
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Sirvis Apartamenty
Sirvis Apartamenty
Sirvis Apartamenty
Apartament
Polonia, Augustow
Largësia nga qendra e qytetit:
18.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Willa Polanica
Willa Polanica
Willa Polanica
Vila
Polonia, Augustow
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.