Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Pasig City me pishinë për fëmijë

Pasig City
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 14 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Pasig City në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
The Linden Suites
The Linden Suites
The Linden Suites
8.4 E mirë
Hotel
Filipinet, Pasig City
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
The Malayan Plaza Hotel
The Malayan Plaza Hotel
The Malayan Plaza Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Filipinet, Pasig City
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Marco Polo Ortigas Manila
Marco Polo Ortigas Manila
Marco Polo Ortigas Manila
Hotel
Filipinet, Pasig City
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Edsa Shangri-La Manila
Edsa Shangri-La Manila
Edsa Shangri-La Manila
Hotel
Filipinet, Pasig City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Holiday Inn Manila Galleria
Holiday Inn Manila Galleria
Holiday Inn Manila Galleria
8.1 E mirë
Hotel
Filipinet, Pasig City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Discovery Suites Manila Philippines
Discovery Suites Manila Philippines
Discovery Suites Manila Philippines
8.3 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Filipinet, Pasig City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Crowne Plaza Manila Galleria
Crowne Plaza Manila Galleria
Crowne Plaza Manila Galleria
7.7 Mesatare
Hotel
Filipinet, Pasig City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Joy Nostalg Hotel & Suites Manila Managed by AccorHotels
Joy Nostalg Hotel & Suites Manila Managed by AccorHotels
Joy Nostalg Hotel & Suites Manila Managed by AccorHotels
8.9 E mirë
Hotel
Filipinet, Pasig City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Astoria Plaza
Astoria Plaza
Astoria Plaza
8.8 E mirë
Hotel
Filipinet, Pasig City
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Citadines Millennium Ortigas Manila
Citadines Millennium Ortigas Manila
Citadines Millennium Ortigas Manila
8.7 E mirë
Hotel
Filipinet, Pasig City
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
BSA Twin Towers
BSA Twin Towers
BSA Twin Towers
7.9 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Filipinet, Pasig City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
The Exchange Regency Residence Hotel Managed by HII
The Exchange Regency Residence Hotel Managed by HII
The Exchange Regency Residence Hotel Managed by HII
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Filipinet, Pasig City
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Ace Hotel & Suites
Ace Hotel & Suites
Ace Hotel & Suites
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Filipinet, Pasig City
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Currency Serviced Suites
Currency Serviced Suites
Currency Serviced Suites
Apartament
Filipinet, Pasig City
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.