Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Malay me pishinë për fëmijë

Malay
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 75 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Malay në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Fairways and Bluewater Boracay
Fairways and Bluewater Boracay
Fairways and Bluewater Boracay
8.6 E mirë
Resort
Filipinet, Malay
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Henann Lagoon Resort
Henann Lagoon Resort
Henann Lagoon Resort
Resort
Filipinet, Malay
Largësia nga qendra e qytetit:
7.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Shangri-La's Boracay
Shangri-La's Boracay
Shangri-La's Boracay
9.3 E shkëlqyer
Resort
Filipinet, Malay
Largësia nga qendra e qytetit:
10.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Red Coconut Beach Hotel
Red Coconut Beach Hotel
Red Coconut Beach Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Filipinet, Malay
Largësia nga qendra e qytetit:
7.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Ambassador In Paradise
Ambassador In Paradise
Ambassador In Paradise
Resort
Filipinet, Malay
Largësia nga qendra e qytetit:
7.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Boracay Mandarin Island Hotel
Boracay Mandarin Island Hotel
Boracay Mandarin Island Hotel
8.9 E mirë
Hotel
Filipinet, Malay
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Astoria Boracay
Astoria Boracay
Astoria Boracay
8.9 E mirë
Resort
Filipinet, Malay
Largësia nga qendra e qytetit:
7.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Boracay Uptown
Boracay Uptown
Boracay Uptown
Hotel
Filipinet, Malay
Largësia nga qendra e qytetit:
7.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Alta Vista de Boracay
Alta Vista de Boracay
Alta Vista de Boracay
7.8 Mesatare
Hotel
Filipinet, Malay
Largësia nga qendra e qytetit:
10.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Boracay Ocean Club Beach Resort
Boracay Ocean Club Beach Resort
Boracay Ocean Club Beach Resort
8.4 E mirë
Resort
Filipinet, Malay
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Discovery Shores Boracay
Discovery Shores Boracay
Discovery Shores Boracay
9.2 E shkëlqyer
Resort
Filipinet, Malay
Largësia nga qendra e qytetit:
8.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Lind Boracay
The Lind Boracay
The Lind Boracay
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Filipinet, Malay
Largësia nga qendra e qytetit:
8.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Two Seasons Boracay Resort
Two Seasons Boracay Resort
Two Seasons Boracay Resort
8.9 E mirë
Resort
Filipinet, Malay
Largësia nga qendra e qytetit:
8.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Soffia
Hotel Soffia
Hotel Soffia
Hotel
Filipinet, Malay
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Estacio Uno
Estacio Uno
Estacio Uno
8.2 E mirë
Resort
Filipinet, Malay
Largësia nga qendra e qytetit:
7.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The District Boracay
The District Boracay
The District Boracay
8.9 E mirë
Hotel
Filipinet, Malay
Largësia nga qendra e qytetit:
7.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Astoria Current
Astoria Current
Astoria Current
9.0 E shkëlqyer
Resort
Filipinet, Malay
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Golden Phoenix Hotel Boracay
Golden Phoenix Hotel Boracay
Golden Phoenix Hotel Boracay
8.3 E mirë
Hotel
Filipinet, Malay
Largësia nga qendra e qytetit:
7.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
7Stones Boracay Suites
7Stones Boracay Suites
7Stones Boracay Suites
8.9 E mirë
Resort
Filipinet, Malay
Largësia nga qendra e qytetit:
7.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Villa Caemilla Beach Boutique Hotel
Villa Caemilla Beach Boutique Hotel
Villa Caemilla Beach Boutique Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.