Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Qyteti Lapu-Lapu me pishinë për fëmijë

Qyteti Lapu-Lapu
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 23 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Qyteti Lapu-Lapu në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Crimson Resort And Spa Mactan
Crimson Resort And Spa Mactan
Crimson Resort And Spa Mactan
Resort
Filipinet, Qyteti Lapu-Lapu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Waterfront Airport Hotel and Casino
Waterfront Airport Hotel and Casino
Waterfront Airport Hotel and Casino
7.9 Mesatare
Hotel
Filipinet, Qyteti Lapu-Lapu
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Karaoke
 • Wi-Fi
 • Restorant
Shangri-La Mactan Cebu
Shangri-La Mactan Cebu
Shangri-La Mactan Cebu
8.7 E mirë
Resort
Filipinet, Qyteti Lapu-Lapu
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Bluewater Maribago Beach Resort
Bluewater Maribago Beach Resort
Bluewater Maribago Beach Resort
8.2 E mirë
Resort
Filipinet, Qyteti Lapu-Lapu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Plantation Bay Resort and Spa
Plantation Bay Resort and Spa
Plantation Bay Resort and Spa
8.6 E mirë
Resort
Filipinet, Qyteti Lapu-Lapu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
JPark Island Resort and Waterpark Cebu
JPark Island Resort and Waterpark Cebu
JPark Island Resort and Waterpark Cebu
Resort
Filipinet, Qyteti Lapu-Lapu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
Crown Regency Suites Mactan
Crown Regency Suites Mactan
Crown Regency Suites Mactan
Hotel
Filipinet, Qyteti Lapu-Lapu
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Be Resort Mactan
Be Resort Mactan
Be Resort Mactan
7.9 Mesatare
Resort
Filipinet, Qyteti Lapu-Lapu
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Chateau By The Sea Lapu-Lapu City
Chateau By The Sea Lapu-Lapu City
Chateau By The Sea Lapu-Lapu City
6.4 Më poshtë mesatare
Resort
Filipinet, Qyteti Lapu-Lapu
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Arterra Hotel and Resort
Arterra Hotel and Resort
Arterra Hotel and Resort
7.3 Mesatare
Hotel
Filipinet, Qyteti Lapu-Lapu
Largësia nga qendra e qytetit:
9.6 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Cebu White Sands Resort and Spa
Cebu White Sands Resort and Spa
Cebu White Sands Resort and Spa
Resort
Filipinet, Qyteti Lapu-Lapu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Costabella Tropical Beach Hotel
Costabella Tropical Beach Hotel
Costabella Tropical Beach Hotel
Hotel
Filipinet, Qyteti Lapu-Lapu
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Eloisa Royal Suites
Eloisa Royal Suites
Eloisa Royal Suites
Hotel
Filipinet, Qyteti Lapu-Lapu
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Movenpick Hotel Mactan Island Cebu
Movenpick Hotel Mactan Island Cebu
Movenpick Hotel Mactan Island Cebu
8.4 E mirë
Hotel
Filipinet, Qyteti Lapu-Lapu
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Pacific Cebu Resort
Pacific Cebu Resort
Pacific Cebu Resort
Resort
Filipinet, Qyteti Lapu-Lapu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Sotogrande Hotel & Resort
Sotogrande Hotel & Resort
Sotogrande Hotel & Resort
7.4 Mesatare
Hotel
Filipinet, Qyteti Lapu-Lapu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
EGI Resort and Hotel
EGI Resort and Hotel
EGI Resort and Hotel
7.2 Mesatare
Resort
Filipinet, Qyteti Lapu-Lapu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Vista Mar Beach Resort & Country Club
Vista Mar Beach Resort & Country Club
Vista Mar Beach Resort & Country Club
7.9 Mesatare
Hotel
Filipinet, Qyteti Lapu-Lapu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Palmbeach Resort & Spa
Palmbeach Resort & Spa
Palmbeach Resort & Spa
Resort
Filipinet, Qyteti Lapu-Lapu
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
La Mirada
La Mirada
La Mirada
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Filipinet, Qyteti Lapu-Lapu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.