Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Coron me pishinë për fëmijë

Coron
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 18 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Coron në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Club Paradise Resort Palawan
Club Paradise Resort Palawan
Club Paradise Resort Palawan
Resort
Filipinet, Coron
Largësia nga qendra e qytetit:
20.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
Corto del Mar Hotel
Corto del Mar Hotel
Corto del Mar Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Filipinet, Coron
Largësia nga qendra e qytetit:
9.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
El Rio y Mar Resort
El Rio y Mar Resort
El Rio y Mar Resort
9.4 E shkëlqyer
Resort
Filipinet, Coron
Largësia nga qendra e qytetit:
15.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Asia Grand View Hotel
Asia Grand View Hotel
Asia Grand View Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Filipinet, Coron
Largësia nga qendra e qytetit:
8.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Two Seasons Coron Island Resort & Spa
Two Seasons Coron Island Resort & Spa
Two Seasons Coron Island Resort & Spa
Largësia nga qendra e qytetit:
33.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Coron Westown Resort
Coron Westown Resort
Coron Westown Resort
Resort
Filipinet, Coron
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Sunz En Coron Resort
Sunz En Coron Resort
Sunz En Coron Resort
Resort
Filipinet, Coron
Largësia nga qendra e qytetit:
7.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
La Natura Resort
La Natura Resort
La Natura Resort
Hotel
Filipinet, Coron
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Kokosnuss Garden Resort
Kokosnuss Garden Resort
Kokosnuss Garden Resort
Resort
Filipinet, Coron
Largësia nga qendra e qytetit:
7.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Funny Lion
The Funny Lion
The Funny Lion
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Filipinet, Coron
Largësia nga qendra e qytetit:
8.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Darayonan Lodge
Darayonan Lodge
Darayonan Lodge
7.1 Mesatare
Hotel
Filipinet, Coron
Largësia nga qendra e qytetit:
8.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • ATM / Makinë e parasë
 • Recepsion 24-orësh
Casa Montemar Coron
Casa Montemar Coron
Casa Montemar Coron
Mengjezore dhe Mbrëmje
Filipinet, Coron
Largësia nga qendra e qytetit:
8.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • TV
Coron Hilltop View Resort
Coron Hilltop View Resort
Coron Hilltop View Resort
Resort
Filipinet, Coron
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
MO2 Westown Lagoon Coron
MO2 Westown Lagoon Coron
MO2 Westown Lagoon Coron
8.4 E mirë
Hotel
Filipinet, Coron
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
Sangat Island Dive Resort
Sangat Island Dive Resort
Sangat Island Dive Resort
Resort
Filipinet, Coron
Largësia nga qendra e qytetit:
17.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Recepsion 24-orësh
 • Vrapim me anije nën ujë
Villa Khadine Grand Vista Resort
Villa Khadine Grand Vista Resort
Villa Khadine Grand Vista Resort
Resort
Filipinet, Coron
Largësia nga qendra e qytetit:
7.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Busuanga Backpackers
Busuanga Backpackers
Busuanga Backpackers
Hotel
Filipinet, Coron
Largësia nga qendra e qytetit:
22.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Bacau Bay Resort Coron
Bacau Bay Resort Coron
Bacau Bay Resort Coron
8.3 E mirë
Hotel
Filipinet, Coron
Largësia nga qendra e qytetit:
8.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.