Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Cagayan de Oro me pishinë për fëmijë

Cagayan de Oro
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Cagayan de Oro në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Limketkai Luxe Hotel
Limketkai Luxe Hotel
Limketkai Luxe Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Filipinet, Cagayan de Oro
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Seda Centrio
Seda Centrio
Seda Centrio
8.7 E mirë
Hotel
Filipinet, Cagayan de Oro
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
N Hotel
N Hotel
N Hotel
Hotel
Filipinet, Cagayan de Oro
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Country Village Hotel
Country Village Hotel
Country Village Hotel
6.7 Më poshtë mesatare
Hotel
Filipinet, Cagayan de Oro
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Chali Beach Resort and Conference Center
Chali Beach Resort and Conference Center
Chali Beach Resort and Conference Center
Resort
Filipinet, Cagayan de Oro
Largësia nga qendra e qytetit:
7.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Ridgeview Chalets
Ridgeview Chalets
Ridgeview Chalets
Resort
Filipinet, Cagayan de Oro
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Primavera Residences Cagayan de Oro
Primavera Residences Cagayan de Oro
Primavera Residences Cagayan de Oro
Apartament
Filipinet, Cagayan de Oro
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.