Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Palau

hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 25 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Palau Royal Resort
Palau Royal Resort
Palau Royal Resort
8.7 E mirë
Resort
Palau, Koror
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
Palau Pacific Resort
Palau Pacific Resort
Palau Pacific Resort
Resort
Palau, Koror
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Airai Water Paradise Hotel & Spa
Airai Water Paradise Hotel & Spa
Airai Water Paradise Hotel & Spa
8.6 E mirë
Hotel
Palau, Koror
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
DW Motel
DW Motel
DW Motel
8.0 E mirë
Motel
Palau, Koror
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Palasia Hotel
Palasia Hotel
Palasia Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Palau, Koror
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Palau Plantation Resort
Palau Plantation Resort
Palau Plantation Resort
7.7 Mesatare
Resort
Palau, Koror
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
West Plaza Desekel
West Plaza Desekel
West Plaza Desekel
8.5 E mirë
Hotel
Palau, Koror
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Sea Passion Hotel
Sea Passion Hotel
Sea Passion Hotel
Hotel
Palau, Koror
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
Garden Palace Downtown Koror
Garden Palace Downtown Koror
Garden Palace Downtown Koror
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Palau, Koror
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
West Plaza Malakal
West Plaza Malakal
West Plaza Malakal
8.4 E mirë
Hotel
Palau, Koror
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
West Plaza Hotel Downtown
West Plaza Hotel Downtown
West Plaza Hotel Downtown
7.8 Mesatare
Hotel
Palau, Koror
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Palau Carolines Resort
Palau Carolines Resort
Palau Carolines Resort
9.0 E shkëlqyer
Resort
Palau, Koror
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Palau Hotel
Palau Hotel
Palau Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Palau, Koror
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Shell Villa apartel resort
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Palau, Koror
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Palau Central Hotel
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Palau, Koror
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
M&A Riverside Beach Bungalows
M&A Riverside Beach Bungalows
M&A Riverside Beach Bungalows
Largësia nga qendra e qytetit:
40.6 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Cliffside View Hotel
Cliffside View Hotel
Cliffside View Hotel
Hotel
Palau, Koror
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Recepsion 24-orësh
 • Depozitimi i bagazheve
Jing Pin Hotel
6.0 Më poshtë mesatare
Hotel
Palau, Koror
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Klube natë
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
S & C Suite Hotel & Apartment
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Yogi Dives B&B
9.1 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Palau, Koror
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.