Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Pakistani

Islamabad
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 347 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Movenpick Hotel Karachi
Movenpick Hotel Karachi
Movenpick Hotel Karachi
7.4 Mesatare
Hotel
Pakistani, Karaçi
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
Pearl Continental Hotel Lahore
Pearl Continental Hotel Lahore
Pearl Continental Hotel Lahore
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Pakistani, Lahore
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Pearl Continental Hotel Karachi
Pearl Continental Hotel Karachi
Pearl Continental Hotel Karachi
7.2 Mesatare
Hotel
Pakistani, Karaçi
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Islamabad Marriott Hotel
Islamabad Marriott Hotel
Islamabad Marriott Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Pakistani, Islamabad
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Karachi Marriott Hotel
Karachi Marriott Hotel
Karachi Marriott Hotel
7.5 Mesatare
Hotel
Pakistani, Karaçi
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Avari Tower Karachi
Avari Tower Karachi
Avari Tower Karachi
7.9 Mesatare
Hotel
Pakistani, Karaçi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Luxus Grand Hotel
Luxus Grand Hotel
Luxus Grand Hotel
Hotel
Pakistani, Lahore
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Avari Lahore Hotel
Avari Lahore Hotel
Avari Lahore Hotel
7.7 Mesatare
Hotel
Pakistani, Lahore
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Islamabad Serena Hotel
Islamabad Serena Hotel
Islamabad Serena Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Pakistani, Islamabad
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Pearl Continental Hotel Bhurban
Pearl Continental Hotel Bhurban
Pearl Continental Hotel Bhurban
7.2 Mesatare
Hotel
Pakistani, Bhurban
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Ramada Plaza by Wyndham Karachi Airport Hotel
Ramada Plaza by Wyndham Karachi Airport Hotel
Ramada Plaza by Wyndham Karachi Airport Hotel
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Pakistani, Karaçi
Largësia nga qendra e qytetit:
12.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Residency Hotel Lahore
The Residency Hotel Lahore
The Residency Hotel Lahore
7.4 Mesatare
Hotel
Pakistani, Lahore
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
Royaute Luxury - Suites & Hotel Lahore
Royaute Luxury - Suites & Hotel Lahore
Royaute Luxury - Suites & Hotel Lahore
7.8 Mesatare
Hotel
Pakistani, Lahore
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Nishat Hotel
The Nishat Hotel
The Nishat Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Pakistani, Lahore
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Pearl Continental Hotel Muzaffarabad
7.6 Mesatare
Hotel
Pakistani, Muzaffarabad
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
Four Points by Sheraton Lahore
Four Points by Sheraton Lahore
Four Points by Sheraton Lahore
7.5 Mesatare
Hotel
Pakistani, Lahore
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
Ramada Multan
Ramada Multan
Ramada Multan
8.4 E mirë
Hotel
Pakistani, Multani
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Faisalabad Serena Hotel
Faisalabad Serena Hotel
Faisalabad Serena Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Pakistani, Faisalabad
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rose Palace Hotel
Rose Palace Hotel
Rose Palace Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Pakistani, Lahore
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Dreamworld Resort Hotel & Golf Course
Dreamworld Resort Hotel & Golf Course
Dreamworld Resort Hotel & Golf Course
6.9 Më poshtë mesatare
Resort
Pakistani, Karaçi
Largësia nga qendra e qytetit:
19.4 km
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.