Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Omani

Muskat
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 267 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Shangri-La Barr Al Jissah Muscat
Shangri-La Barr Al Jissah Muscat
Shangri-La Barr Al Jissah Muscat
8.5 E mirë
Resort
Omani, Muskat
Largësia nga qendra e qytetit:
9.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Al Bustan Palace A Ritz-Carlton Hotel
Al Bustan Palace A Ritz-Carlton Hotel
Al Bustan Palace A Ritz-Carlton Hotel
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Omani, Muskat
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Salalah Rotana Resort
Salalah Rotana Resort
Salalah Rotana Resort
7.3 Mesatare
Hotel
Omani, Salalah
Largësia nga qendra e qytetit:
21.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
InterContinental Muscat
InterContinental Muscat
InterContinental Muscat
8.7 E mirë
Hotel
Omani, Muskat
Largësia nga qendra e qytetit:
12.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Barcelo Mussanah Resort Sultanate of Oman
Barcelo Mussanah Resort Sultanate of Oman
Barcelo Mussanah Resort Sultanate of Oman
7.6 Mesatare
Hotel
Omani, El Musanaah
Largësia nga qendra e qytetit:
7.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Grand Hyatt Muscat
Grand Hyatt Muscat
Grand Hyatt Muscat
7.9 Mesatare
Hotel
Omani, Muskat
Largësia nga qendra e qytetit:
14.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Crowne Plaza Muscat
Crowne Plaza Muscat
Crowne Plaza Muscat
8.7 E mirë
Hotel
Omani, Muskat
Largësia nga qendra e qytetit:
11.1 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Alila Jabal Akhdar
Alila Jabal Akhdar
Alila Jabal Akhdar
Resort
Omani, Al Hamra
Largësia nga qendra e qytetit:
20.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Six Senses Zighy Bay
Six Senses Zighy Bay
Six Senses Zighy Bay
9.2 E shkëlqyer
Resort
Omani, Gjiri Zighy
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
City Seasons Hotel Muscat
City Seasons Hotel Muscat
City Seasons Hotel Muscat
8.0 E mirë
Hotel
Omani, Muskat
Largësia nga qendra e qytetit:
17.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Radisson Blu Hotel Muscat
Radisson Blu Hotel Muscat
Radisson Blu Hotel Muscat
8.4 E mirë
Hotel
Omani, Muskat
Largësia nga qendra e qytetit:
16.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
The Chedi Muscat
The Chedi Muscat
The Chedi Muscat
8.9 E mirë
Resort
Omani, Muskat
Largësia nga qendra e qytetit:
19.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Al Falaj Hotel
Al Falaj Hotel
Al Falaj Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Omani, Muskat
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Crowne Plaza Resort Salalah
Crowne Plaza Resort Salalah
Crowne Plaza Resort Salalah
8.3 E mirë
Resort
Omani, Salalah
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Atana Musandam Resort
Atana Musandam Resort
Atana Musandam Resort
7.9 Mesatare
Resort
Omani, Khasab
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Grand Millennium Muscat
Grand Millennium Muscat
Grand Millennium Muscat
Hotel
Omani, Muskat
Largësia nga qendra e qytetit:
18.5 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Fanar Hotel & Residences
Fanar Hotel & Residences
Fanar Hotel & Residences
Hotel
Omani, Salalah
Largësia nga qendra e qytetit:
22.5 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Park Inn by Radisson Muscat
Park Inn by Radisson Muscat
Park Inn by Radisson Muscat
7.7 Mesatare
Hotel
Omani, Muskat
Largësia nga qendra e qytetit:
18.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Golden Tulip Nizwa Hotel
Golden Tulip Nizwa Hotel
Golden Tulip Nizwa Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Omani, Nizwa
Largësia nga qendra e qytetit:
10.6 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sifawy Boutique Hotel
Sifawy Boutique Hotel
Sifawy Boutique Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Omani, Si Sifah
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.