Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Norvegjia

Oslo
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 1925 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Radisson Blu Plaza Hotel Oslo
Radisson Blu Plaza Hotel Oslo
Radisson Blu Plaza Hotel Oslo
8.3 E mirë
Hotel
Norvegjia, Oslo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Radisson Blu Scandinavia Hotel Oslo
Radisson Blu Scandinavia Hotel Oslo
Radisson Blu Scandinavia Hotel Oslo
7.9 Mesatare
Hotel
Norvegjia, Oslo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Radisson Blu Airport Hotel Oslo Gardermoen
Radisson Blu Airport Hotel Oslo Gardermoen
Radisson Blu Airport Hotel Oslo Gardermoen
8.2 E mirë
Hotel
Norvegjia, Gardermoen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Scandic Victoria
Scandic Victoria
Scandic Victoria
7.6 Mesatare
Hotel
Norvegjia, Oslo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Radisson Blu Royal Garden Hotel Trondheim
Radisson Blu Royal Garden Hotel Trondheim
Radisson Blu Royal Garden Hotel Trondheim
8.4 E mirë
Hotel
Norvegjia, Trondheim
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Scandic Ornen
Scandic Ornen
Scandic Ornen
8.2 E mirë
Hotel
Norvegjia, Bergen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Radisson Blu Royal Hotel Bergen
Radisson Blu Royal Hotel Bergen
Radisson Blu Royal Hotel Bergen
8.3 E mirë
Hotel
Norvegjia, Bergen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Scandic Nidelven
Scandic Nidelven
Scandic Nidelven
7.9 Mesatare
Hotel
Norvegjia, Trondheim
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Scandic Byparken
Scandic Byparken
Scandic Byparken
7.7 Mesatare
Hotel
Norvegjia, Bergen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Grand Hotel Oslo by Scandic
Grand Hotel Oslo by Scandic
Grand Hotel Oslo by Scandic
8.1 E mirë
Hotel
Norvegjia, Oslo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Comfort Hotel Trondheim
Comfort Hotel Trondheim
Comfort Hotel Trondheim
7.6 Mesatare
Hotel
Norvegjia, Trondheim
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Radisson Blu Hotel Tromso
Radisson Blu Hotel Tromso
Radisson Blu Hotel Tromso
8.3 E mirë
Hotel
Norvegjia, Tromso
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Scandic Neptun
Scandic Neptun
Scandic Neptun
7.5 Mesatare
Hotel
Norvegjia, Bergen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Clarion Hotel Bergen
Clarion Hotel Bergen
Clarion Hotel Bergen
8.3 E mirë
Hotel
Norvegjia, Bergen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Clarion Hotel The Edge
Clarion Hotel The Edge
Clarion Hotel The Edge
8.4 E mirë
Hotel
Norvegjia, Tromso
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Park Inn by Radisson Oslo Airport Hotel West
Park Inn by Radisson Oslo Airport Hotel West
Park Inn by Radisson Oslo Airport Hotel West
8.1 E mirë
Hotel
Norvegjia, Gardermoen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Scandic Holmenkollen Park
Scandic Holmenkollen Park
Scandic Holmenkollen Park
8.5 E mirë
Hotel
Norvegjia, Oslo
Largësia nga qendra e qytetit:
7.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Thon Hotel Opera
Thon Hotel Opera
Thon Hotel Opera
8.5 E mirë
Hotel
Norvegjia, Oslo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Comfort Hotel Square
Comfort Hotel Square
Comfort Hotel Square
7.7 Mesatare
Hotel
Norvegjia, Stavanger
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
Scandic Bakklandet
Scandic Bakklandet
Scandic Bakklandet
8.1 E mirë
Hotel
Norvegjia, Trondheim
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.