Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Lagos me pishinë për fëmijë

Lagos
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 26 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Lagos në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Movenpick Hotel Ikoyi Lagos
Movenpick Hotel Ikoyi Lagos
Movenpick Hotel Ikoyi Lagos
7.1 Mesatare
Hotel
Nigeria, Lagos
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Sheraton Lagos Hotel
Sheraton Lagos Hotel
Sheraton Lagos Hotel
Hotel
Nigeria, Lagos
Largësia nga qendra e qytetit:
15.0 km
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
The Federal Palace Hotel and Casino
The Federal Palace Hotel and Casino
The Federal Palace Hotel and Casino
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Nigeria, Lagos
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Casino
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
The Blowfish Hotel
The Blowfish Hotel
The Blowfish Hotel
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Nigeria, Lagos
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
The Avenue Suites
The Avenue Suites
The Avenue Suites
6.6 Më poshtë mesatare
Hotel
Nigeria, Lagos
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Radisson Lagos Ikeja
Radisson Lagos Ikeja
Radisson Lagos Ikeja
8.0 E mirë
Hotel
Nigeria, Lagos
Largësia nga qendra e qytetit:
14.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
GrandBee Suites
GrandBee Suites
GrandBee Suites
Hotel
Nigeria, Lagos
Largësia nga qendra e qytetit:
15.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Leadway Hotel Ikeja
Leadway Hotel Ikeja
Leadway Hotel Ikeja
Hotel
Nigeria, Lagos
Largësia nga qendra e qytetit:
13.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Radisson Blu Lagos Ikeja
Radisson Blu Lagos Ikeja
Radisson Blu Lagos Ikeja
Hotel
Nigeria, Lagos
Largësia nga qendra e qytetit:
15.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
Three Arms Hotel
Three Arms Hotel
Three Arms Hotel
Hotel
Nigeria, Lagos
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Bon Voyage
Hotel Bon Voyage
Hotel Bon Voyage
Hotel
Nigeria, Lagos
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Citilodge Hotel
Citilodge Hotel
Citilodge Hotel
Hotel
Nigeria, Lagos
Largësia nga qendra e qytetit:
9.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Oakwood Park Hotel
Oakwood Park Hotel
Oakwood Park Hotel
Hotel
Nigeria, Lagos
Largësia nga qendra e qytetit:
14.7 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Pearlwort Hotel and Suites
Pearlwort Hotel and Suites
Pearlwort Hotel and Suites
Hotel
Nigeria, Lagos
Largësia nga qendra e qytetit:
19.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Parkview Astoria Hotel
Parkview Astoria Hotel
Parkview Astoria Hotel
7.4 Mesatare
Hotel
Nigeria, Lagos
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Prince Of Anthony 1960 Hotel
Prince Of Anthony 1960 Hotel
Prince Of Anthony 1960 Hotel
Hotel
Nigeria, Lagos
Largësia nga qendra e qytetit:
12.4 km
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Ibis Lagos Airport
Ibis Lagos Airport
Ibis Lagos Airport
6.1 Më poshtë mesatare
Hotel
Nigeria, Lagos
Largësia nga qendra e qytetit:
12.7 km
 • Bar / Lounge
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Golden Tulip Festac Lagos
Golden Tulip Festac Lagos
Golden Tulip Festac Lagos
Hotel
Nigeria, Lagos
Largësia nga qendra e qytetit:
14.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
De Rembrandt Hotels and Suites
De Rembrandt Hotels and Suites
De Rembrandt Hotels and Suites
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Nigeria, Lagos
Largësia nga qendra e qytetit:
18.4 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
De Santos Hotel
De Santos Hotel
De Santos Hotel
Hotel
Nigeria, Lagos
Largësia nga qendra e qytetit:
19.5 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.