Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Абуџа me pishinë për fëmijë

Абуџа
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 14 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Абуџа në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Transcorp Hilton Abuja
Transcorp Hilton Abuja
Transcorp Hilton Abuja
8.2 E mirë
Hotel
Nigeria, Абуџа
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hawthorn Suites by Wyndham Abuja
Hawthorn Suites by Wyndham Abuja
Hawthorn Suites by Wyndham Abuja
Hotel
Nigeria, Абуџа
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Bolton White Hotels and Apartments
Bolton White Hotels and Apartments
Bolton White Hotels and Apartments
Hotel
Nigeria, Абуџа
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
Chelsea Hotel Abuja Abuja State
Chelsea Hotel Abuja Abuja State
Chelsea Hotel Abuja Abuja State
Hotel
Nigeria, Абуџа
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Fraser Suites Abuja
Fraser Suites Abuja
Fraser Suites Abuja
8.3 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Nigeria, Абуџа
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
Nordic Hotel Abuja
Nordic Hotel Abuja
Nordic Hotel Abuja
7.9 Mesatare
Hotel
Nigeria, Абуџа
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Sandralia Hotel
Sandralia Hotel
Sandralia Hotel
Hotel
Nigeria, Абуџа
Largësia nga qendra e qytetit:
6.7 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Chelsea Hotel Wuse II
Chelsea Hotel Wuse II
Chelsea Hotel Wuse II
Hotel
Nigeria, Абуџа
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Grand Pela Hotel & Suites
Grand Pela Hotel & Suites
Grand Pela Hotel & Suites
8.0 E mirë
Hotel
Nigeria, Абуџа
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Reiz Continental Hotel
Reiz Continental Hotel
Reiz Continental Hotel
Hotel
Nigeria, Абуџа
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Apo Apartments
Apo Apartments
Apo Apartments
Apartament
Nigeria, Абуџа
Largësia nga qendra e qytetit:
7.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
AES Luxury Apartments
AES Luxury Apartments
AES Luxury Apartments
Apartament
Nigeria, Абуџа
Largësia nga qendra e qytetit:
8.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • ATM / Makinë e parasë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Pine Crest Exclusive Hotel & suite
Pine Crest Exclusive Hotel & suite
Pine Crest Exclusive Hotel & suite
Hotel
Nigeria, Абуџа
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Staf i shumëgjuhëshëm
NAF Conference Centre and Suites
NAF Conference Centre and Suites
NAF Conference Centre and Suites
Hotel
Nigeria, Абуџа
Largësia nga qendra e qytetit:
6.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.