Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Managua, Nikaragua

Managua
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 56 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Camino Real Managua
Camino Real Managua
Camino Real Managua
8.7 E mirë
Hotel
Nikaragua, Managua
Largësia nga qendra e qytetit:
7.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
DoubleTree by Hilton Managua
DoubleTree by Hilton Managua
DoubleTree by Hilton Managua
8.7 E mirë
Hotel
Nikaragua, Managua
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Airport X Managua
Airport X Managua
Airport X Managua
7.6 Mesatare
Hotel
Nikaragua, Managua
Largësia nga qendra e qytetit:
8.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Best Western Las Mercedes
Best Western Las Mercedes
Best Western Las Mercedes
8.0 E mirë
Hotel
Nikaragua, Managua
Largësia nga qendra e qytetit:
8.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Volejbolli
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Holiday Inn Convention Center
Holiday Inn Convention Center
Holiday Inn Convention Center
8.3 E mirë
Hotel
Nikaragua, Managua
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Karaoke
Real Intercontinental Metrocentro Managua
Real Intercontinental Metrocentro Managua
Real Intercontinental Metrocentro Managua
8.9 E mirë
Hotel
Nikaragua, Managua
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hilton Princess Managua
Hilton Princess Managua
Hilton Princess Managua
8.5 E mirë
Hotel
Nikaragua, Managua
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hotel Hex
Hotel Hex
Hotel Hex
7.7 Mesatare
Hotel
Nikaragua, Managua
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Mozonte
Hotel Mozonte
Hotel Mozonte
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Nikaragua, Managua
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Holiday Inn Express Managua
Holiday Inn Express Managua
Holiday Inn Express Managua
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Nikaragua, Managua
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Art Hotel Managua
Art Hotel Managua
Art Hotel Managua
7.3 Mesatare
Hotel
Nikaragua, Managua
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
Wayak Hotel & Suites
Wayak Hotel & Suites
Wayak Hotel & Suites
8.9 E mirë
Hotel
Nikaragua, Managua
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Parkim falas
Hyatt Place Managua
Hyatt Place Managua
Hyatt Place Managua
Hotel
Nikaragua, Managua
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Crowne Plaza Managua
Crowne Plaza Managua
Crowne Plaza Managua
8.3 E mirë
Hotel
Nikaragua, Managua
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel El Almendro Managua
Hotel El Almendro Managua
Hotel El Almendro Managua
Hotel
Nikaragua, Managua
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
La Posada del Arcangel
La Posada del Arcangel
La Posada del Arcangel
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Nikaragua, Managua
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Hotel Colibri Managua
Hotel Colibri Managua
Hotel Colibri Managua
8.9 E mirë
Hotel
Nikaragua, Managua
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Hotel RDG
Hotel RDG
Hotel RDG
8.7 E mirë
Hotel
Nikaragua, Managua
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Contempo
Hotel Contempo
Hotel Contempo
Hotel
Nikaragua, Managua
Largësia nga qendra e qytetit:
7.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Los Robles Managua
Hotel Los Robles Managua
Hotel Los Robles Managua
8.0 E mirë
Hotel
Nikaragua, Managua
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.