Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Uitianga me pishinë për fëmijë

Uitianga
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Uitianga në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Beachside Resort Motel Whitianga
Beachside Resort Motel Whitianga
Beachside Resort Motel Whitianga
8.1 E mirë
Motel
Zelanda e Re, Uitianga
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Oceans Resort Whitianga
Oceans Resort Whitianga
Oceans Resort Whitianga
Resort
Zelanda e Re, Uitianga
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Marina Park Apartments
Marina Park Apartments
Marina Park Apartments
Apartament
Zelanda e Re, Uitianga
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Admiralty Lodge Motel
Admiralty Lodge Motel
Admiralty Lodge Motel
Motel
Zelanda e Re, Uitianga
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Beachfront Resort
Beachfront Resort
Beachfront Resort
9.1 E shkëlqyer
Resort
Zelanda e Re, Uitianga
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Vrapim me anije nën ujë
Sovereign Pier On The Waterways
Sovereign Pier On The Waterways
Sovereign Pier On The Waterways
Apartament
Zelanda e Re, Uitianga
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Mercury Bay Holiday Park
Mercury Bay Holiday Park
Mercury Bay Holiday Park
Parku i Pushimeve/Kampi
Zelanda e Re, Uitianga
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • TV
 • Dhomat pa duhan
Peninsula Motel
Peninsula Motel
Peninsula Motel
8.7 E mirë
Motel
Zelanda e Re, Uitianga
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Aotearoa Lodge
Aotearoa Lodge
Aotearoa Lodge
Motel
Zelanda e Re, Uitianga
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.