Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Wanaka me pishinë për fëmijë

Wanaka
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 12 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Wanaka në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Oakridge Resort Lake Wanaka
Oakridge Resort Lake Wanaka
Oakridge Resort Lake Wanaka
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Zelanda e Re, Wanaka
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
Distinction Wanaka Serviced Apartments Formerly Alpine Resort Wanaka
Distinction Wanaka Serviced Apartments Formerly Alpine Resort Wanaka
Distinction Wanaka Serviced Apartments Formerly Alpine Resort Wanaka
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
Wanaka Luxury Apartments
Wanaka Luxury Apartments
Wanaka Luxury Apartments
Apartament
Zelanda e Re, Wanaka
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Wanaka Kiwi Holiday Park & Motels
Wanaka Kiwi Holiday Park & Motels
Wanaka Kiwi Holiday Park & Motels
Motel
Zelanda e Re, Wanaka
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Clearbrook Motel & Serviced Apartments
Clearbrook Motel & Serviced Apartments
Clearbrook Motel & Serviced Apartments
8.9 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Zelanda e Re, Wanaka
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
Te Wanaka Lodge
Te Wanaka Lodge
Te Wanaka Lodge
7.9 Mesatare
Kampi
Zelanda e Re, Wanaka
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Lakeside Apartments
Lakeside Apartments
Lakeside Apartments
Apartament
Zelanda e Re, Wanaka
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Lime Tree Lodge Wanaka
Lime Tree Lodge Wanaka
Lime Tree Lodge Wanaka
8.5 E mirë
Kampi
Zelanda e Re, Wanaka
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
Alpine Motel Wanaka
Alpine Motel Wanaka
Alpine Motel Wanaka
8.4 E mirë
Motel
Zelanda e Re, Wanaka
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Mt Aspiring Holiday Park
Mt Aspiring Holiday Park
Mt Aspiring Holiday Park
8.2 E mirë
Motel
Zelanda e Re, Wanaka
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Shërbimi i larjes
Asure Brookvale Motel
Asure Brookvale Motel
Asure Brookvale Motel
8.3 E mirë
Motel
Zelanda e Re, Wanaka
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Wanaka Heights Motel
Wanaka Heights Motel
Wanaka Heights Motel
9.1 E shkëlqyer
Motel
Zelanda e Re, Wanaka
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.