Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Taupo me pishinë për fëmijë

Taupo
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 28 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Taupo në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hilton Lake Taupo
Hilton Lake Taupo
Hilton Lake Taupo
8.2 E mirë
Hotel
Zelanda e Re, Taupo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Taupo Debretts Spa Resort
Taupo Debretts Spa Resort
Taupo Debretts Spa Resort
8.3 E mirë
Resort
Zelanda e Re, Taupo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Wairakei Resort Taupo
Wairakei Resort Taupo
Wairakei Resort Taupo
7.1 Mesatare
Resort
Zelanda e Re, Taupo
Largësia nga qendra e qytetit:
6.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
Suncourt Hotel & Conference Centre
Suncourt Hotel & Conference Centre
Suncourt Hotel & Conference Centre
Hotel
Zelanda e Re, Taupo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
Beechtree Motel
Beechtree Motel
Beechtree Motel
8.4 E mirë
Motel
Zelanda e Re, Taupo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
The Reef Resort - Heritage Collection
The Reef Resort - Heritage Collection
The Reef Resort - Heritage Collection
9.0 E shkëlqyer
Motel
Zelanda e Re, Taupo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Oasis Beach Resort
Oasis Beach Resort
Oasis Beach Resort
6.9 Më poshtë mesatare
Motel
Zelanda e Re, Taupo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Alpine Lake Motor Lodge
Alpine Lake Motor Lodge
Alpine Lake Motor Lodge
9.0 E shkëlqyer
Motel
Zelanda e Re, Taupo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Asure Ascot Motor Inn
Asure Ascot Motor Inn
Asure Ascot Motor Inn
8.5 E mirë
Motel
Zelanda e Re, Taupo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Dhomat pa duhan
 • Furgon i aeroportit
Bella Vista Motel Taupo
Bella Vista Motel Taupo
Bella Vista Motel Taupo
Motel
Zelanda e Re, Taupo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Sacred Waters Taupo
Sacred Waters Taupo
Sacred Waters Taupo
Apartament
Zelanda e Re, Taupo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Voyager Apartments Taupo
Voyager Apartments Taupo
Voyager Apartments Taupo
Apartament
Zelanda e Re, Taupo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Cascades Lakefront Motel
Cascades Lakefront Motel
Cascades Lakefront Motel
Motel
Zelanda e Re, Taupo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Colonial Lodge Motel
Colonial Lodge Motel
Colonial Lodge Motel
Motel
Zelanda e Re, Taupo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Lake Taupo Lodge
Lake Taupo Lodge
Lake Taupo Lodge
8.9 E mirë
Kampi
Zelanda e Re, Taupo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Huka Lodge
Huka Lodge
Huka Lodge
Kampi
Zelanda e Re, Taupo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Quality Suites Huka Falls Resort
Quality Suites Huka Falls Resort
Quality Suites Huka Falls Resort
7.4 Mesatare
Resort
Zelanda e Re, Taupo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Lakeland Resort Taupo
Lakeland Resort Taupo
Lakeland Resort Taupo
7.2 Mesatare
Hotel
Zelanda e Re, Taupo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Sails on the Lake
Sails on the Lake
Sails on the Lake
Motel
Zelanda e Re, Taupo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Baycourt Lakefront Motel
Baycourt Lakefront Motel
Baycourt Lakefront Motel
8.1 E mirë
Motel
Zelanda e Re, Taupo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.