Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Rotorua me pishinë për fëmijë

Rotorua
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 31 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Rotorua në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Millennium Hotel Rotorua
Millennium Hotel Rotorua
Millennium Hotel Rotorua
7.5 Mesatare
Hotel
Zelanda e Re, Rotorua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Arawa Park Hotel Rotorua
Arawa Park Hotel Rotorua
Arawa Park Hotel Rotorua
7.4 Mesatare
Hotel
Zelanda e Re, Rotorua
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Novotel Rotorua Lakeside
Novotel Rotorua Lakeside
Novotel Rotorua Lakeside
Hotel
Zelanda e Re, Rotorua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sudima Hotel Lake Rotorua
Sudima Hotel Lake Rotorua
Sudima Hotel Lake Rotorua
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Zelanda e Re, Rotorua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Prince's Gate Hotel
Prince's Gate Hotel
Prince's Gate Hotel
7.7 Mesatare
Hotel
Zelanda e Re, Rotorua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Sport Of Kings Motel
Sport Of Kings Motel
Sport Of Kings Motel
Motel
Zelanda e Re, Rotorua
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
Regent of Rotorua Boutique Hotel
Regent of Rotorua Boutique Hotel
Regent of Rotorua Boutique Hotel
Hotel
Zelanda e Re, Rotorua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Silver Fern Rotorua - Accommodation & Spa
Silver Fern Rotorua - Accommodation & Spa
Silver Fern Rotorua - Accommodation & Spa
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Quest Rotorua Central Apartment Hotel
Quest Rotorua Central Apartment Hotel
Quest Rotorua Central Apartment Hotel
Apartament
Zelanda e Re, Rotorua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
VR Rotorua Lake Resort
VR Rotorua Lake Resort
VR Rotorua Lake Resort
Hotel
Zelanda e Re, Rotorua
Largësia nga qendra e qytetit:
12.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Regal Palms Resort
Regal Palms Resort
Regal Palms Resort
Resort
Zelanda e Re, Rotorua
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Distinction Hotel Rotorua
Distinction Hotel Rotorua
Distinction Hotel Rotorua
Hotel
Zelanda e Re, Rotorua
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Wai Ora Lakeside Spa Resort
Wai Ora Lakeside Spa Resort
Wai Ora Lakeside Spa Resort
Resort
Zelanda e Re, Rotorua
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
All Seasons Holiday Park
All Seasons Holiday Park
All Seasons Holiday Park
Parku i Pushimeve/Kampi
Zelanda e Re, Rotorua
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
ASURE Palm Court Motor Inn
ASURE Palm Court Motor Inn
ASURE Palm Court Motor Inn
7.6 Mesatare
Motel
Zelanda e Re, Rotorua
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rotorua Hideaway Lodge
Rotorua Hideaway Lodge
Rotorua Hideaway Lodge
Motel
Zelanda e Re, Rotorua
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
Black Swan Lakeside Boutique Hotel
Black Swan Lakeside Boutique Hotel
Black Swan Lakeside Boutique Hotel
Hotel
Zelanda e Re, Rotorua
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Peppers on the Point Lake Rotorua
Peppers on the Point Lake Rotorua
Peppers on the Point Lake Rotorua
Hotel
Zelanda e Re, Rotorua
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Treetops Lodge & Estate
Treetops Lodge & Estate
Treetops Lodge & Estate
9.5 E shkëlqyer
Kampi
Zelanda e Re, Rotorua
Largësia nga qendra e qytetit:
11.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Kings On Peace
Kings On Peace
Kings On Peace
9.4 E shkëlqyer
Motel
Zelanda e Re, Rotorua
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.