Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Punakaiki, Zelanda e Re

Punakaiki
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 12 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Punakaiki Resort
Punakaiki Resort
Punakaiki Resort
10.0 E shkëlqyer
Hotel
Zelanda e Re, Punakaiki
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Tasman Sea Retreat
Kampi
Zelanda e Re, Punakaiki
Largësia nga qendra e qytetit:
8.1 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Qendër Spa & Wellness
 • Zonë e caktuar për duhan
Te Nikau Retreat
Te Nikau Retreat
Te Nikau Retreat
7.9 Mesatare
Hostel
Zelanda e Re, Punakaiki
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Punakaiki Beachfront Motels
Punakaiki Beachfront Motels
Punakaiki Beachfront Motels
Motel
Zelanda e Re, Punakaiki
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Punakaiki Beach Hostel
Punakaiki Beach Hostel
Punakaiki Beach Hostel
8.9 E mirë
Hostel
Zelanda e Re, Punakaiki
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Hydrangea Cottages
Hydrangea Cottages
Hydrangea Cottages
Chalet
Zelanda e Re, Punakaiki
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Paparoa Park Motel
Paparoa Park Motel
Paparoa Park Motel
Motel
Zelanda e Re, Punakaiki
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Punakaiki Treehouse
Kampi
Zelanda e Re, Punakaiki
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Peshkimi
 • Ecje
 • Aktivitetet në ujë
Punakaiki Beach Camp
7.7 Mesatare
Parku i Pushimeve/Kampi
Zelanda e Re, Punakaiki
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuzhinë
Driftwood Cottage Punakaiki
Dhoma pushimesh
Zelanda e Re, Punakaiki
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Ecje
Seascapes Punakaiki
Dhoma pushimesh
Zelanda e Re, Punakaiki
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
Punakaiki Tavern
Hotel
Zelanda e Re, Punakaiki
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Biliardo
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Blyni i Dartit
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Ecje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.