Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Palmerston North me pishinë për fëmijë

Palmerston North
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Palmerston North në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Distinction Palmerston North Hotel & Conference Centre
Distinction Palmerston North Hotel & Conference Centre
Distinction Palmerston North Hotel & Conference Centre
Hotel
Zelanda e Re, Palmerston North
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Aubyn Court Spa Motel
Aubyn Court Spa Motel
Aubyn Court Spa Motel
Motel
Zelanda e Re, Palmerston North
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Distinction Coachman Hotel Palmerston North
Distinction Coachman Hotel Palmerston North
Distinction Coachman Hotel Palmerston North
7.1 Mesatare
Hotel
Zelanda e Re, Palmerston North
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Quality Suites Central Square
Quality Suites Central Square
Quality Suites Central Square
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Zelanda e Re, Palmerston North
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • ATM / Makinë e parasë
Drovers Motor Inn Palmerston North
Drovers Motor Inn Palmerston North
Drovers Motor Inn Palmerston North
9.0 E shkëlqyer
Motel
Zelanda e Re, Palmerston North
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
Arena Lodge Palmerston North
Arena Lodge Palmerston North
Arena Lodge Palmerston North
Hotel
Zelanda e Re, Palmerston North
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Big Five Motel
Big Five Motel
Big Five Motel
8.2 E mirë
Motel
Zelanda e Re, Palmerston North
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kafe / Thaj kafeje
ASURE Colonial Court Motel
ASURE Colonial Court Motel
ASURE Colonial Court Motel
7.8 Mesatare
Motel
Zelanda e Re, Palmerston North
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Comfort Inn Kauri Court
Comfort Inn Kauri Court
Comfort Inn Kauri Court
Motel
Zelanda e Re, Palmerston North
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.