Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Paihia me pishinë për fëmijë

Paihia
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 17 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Paihia në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Copthorne Hotel & Resort Bay of Islands
Copthorne Hotel & Resort Bay of Islands
Copthorne Hotel & Resort Bay of Islands
Hotel
Zelanda e Re, Paihia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Scenic Hotel Bay of Islands
Scenic Hotel Bay of Islands
Scenic Hotel Bay of Islands
8.1 E mirë
Hotel
Zelanda e Re, Paihia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Sea Spray Suites - Heritage Collection
Sea Spray Suites - Heritage Collection
Sea Spray Suites - Heritage Collection
Apartament
Zelanda e Re, Paihia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
The Waterfront Suites - Heritage Boutique Collection
The Waterfront Suites - Heritage Boutique Collection
The Waterfront Suites - Heritage Boutique Collection
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Aloha Seaview Resort Motel
Aloha Seaview Resort Motel
Aloha Seaview Resort Motel
6.0 Më poshtë mesatare
Motel
Zelanda e Re, Paihia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Admirals View Lodge
Admirals View Lodge
Admirals View Lodge
Motel
Zelanda e Re, Paihia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Chalet Romantica
Chalet Romantica
Chalet Romantica
Mengjezore dhe Mbrëmje
Zelanda e Re, Paihia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
Edgewater Palms Apartments
Edgewater Palms Apartments
Edgewater Palms Apartments
Apartament
Zelanda e Re, Paihia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Paihia Beach Resort & Spa Hotel
Paihia Beach Resort & Spa Hotel
Paihia Beach Resort & Spa Hotel
8.1 E mirë
Resort
Zelanda e Re, Paihia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Kingsgate Hotel Autolodge Paihia
Kingsgate Hotel Autolodge Paihia
Kingsgate Hotel Autolodge Paihia
8.0 E mirë
Hotel
Zelanda e Re, Paihia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Averill Court Motel
Averill Court Motel
Averill Court Motel
8.5 E mirë
Motel
Zelanda e Re, Paihia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Marlin Court Motel
Marlin Court Motel
Marlin Court Motel
Motel
Zelanda e Re, Paihia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Bay Sands Seafront Studios
Bay Sands Seafront Studios
Bay Sands Seafront Studios
Motel
Zelanda e Re, Paihia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Paihia Pacific Resort Hotel
Paihia Pacific Resort Hotel
Paihia Pacific Resort Hotel
Hotel
Zelanda e Re, Paihia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Edelweiss Motel
Edelweiss Motel
Edelweiss Motel
Motel
Zelanda e Re, Paihia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
Bay of Islands Holiday Apartments
Bay of Islands Holiday Apartments
Bay of Islands Holiday Apartments
Apartament
Zelanda e Re, Paihia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Te Tiriti Resort
Te Tiriti Resort
Te Tiriti Resort
8.1 E mirë
Motel
Zelanda e Re, Paihia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.