Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Gisborne me pishinë për fëmijë

Gisborne
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 8 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Gisborne në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Portside Hotel Gisborne - Heritage Collection
Portside Hotel Gisborne - Heritage Collection
Portside Hotel Gisborne - Heritage Collection
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Motel Oasis Gisborne
Motel Oasis Gisborne
Motel Oasis Gisborne
Motel
Zelanda e Re, Gisborne
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
Captain Cook Motor Lodge
Captain Cook Motor Lodge
Captain Cook Motor Lodge
8.3 E mirë
Motel
Zelanda e Re, Gisborne
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
White Heron Motor Lodge
White Heron Motor Lodge
White Heron Motor Lodge
9.1 E shkëlqyer
Motel
Zelanda e Re, Gisborne
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Teal Motor Lodge
Teal Motor Lodge
Teal Motor Lodge
8.4 E mirë
Motel
Zelanda e Re, Gisborne
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Champers Motor Lodge
Champers Motor Lodge
Champers Motor Lodge
Motel
Zelanda e Re, Gisborne
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Ocean Beach Motor Lodge
Ocean Beach Motor Lodge
Ocean Beach Motor Lodge
8.6 E mirë
Hotel
Zelanda e Re, Gisborne
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Kuzhinë
 • TV
ASURE Alfresco Motor Lodge
ASURE Alfresco Motor Lodge
ASURE Alfresco Motor Lodge
Motel
Zelanda e Re, Gisborne
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.